Przejdź do treści

Agencja kreatywna w parku technologicznym

Parki technologiczne są dość prężnie rozwijającymi się ośrodkami. Mówiąc ogólnie są to zorganizowane podmioty, za których cel można uznać wspieranie firm działających w tak zwanych branżach innowacyjnych lub w których ofercie znajdują się technologicznie zaawansowane produkty czy usługi. Firma zlokalizowana w takim miejscu nabiera odpowiedniego prestiżu i wygląda profesjonalnie, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wynajem biur w parkach technologicznych. Warto zatem wiedzieć co wyróżnia takie biura i co sprawia że zainteresowanie nimi rośnie.

Nowoczesny projekt budynku biurowego

agencja social mediaParki technologiczne to całe kompleksy budynków wśród których znajdują się biura, pomieszczenia przeznaczone do działalności badawczo-wdrożeniowej, czyli różnego rodzaju laboratoria. W kompleksach tych najczęściej znajdują się także sale konferencyjne do wspólnego użytku, przeznaczone dla wszystkich firm wynajmujących biura na terenie parku. Już sama struktura sprzyja rozwojowi firmy, która w jednym i tym samym miejscu może prowadzić swoją działalność – biura oraz spotkania z klientami i posiedzenia – sala konferencyjna. Dodatkowym atutem parków technologicznych, co akurat w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, jest to, że bardzo ciekawie się one prezentują. Tego typu biurowce projektuje się zwykle w nowoczesny sposób z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów. Wszystkie projekty budynków to biurowce kilkukondygnacyjne., dzięki czemu może się w nich znaleźć wiele biur lub z powodzeniem może prosperować tam kilka dużych firm, które na potrzeby swojej działalności potrzebują całego piętra. Tego typu obiekty są zwykle przystosowane pod potrzeby firm mające ugruntowaną pozycję na rynku, ale także i dla nowych – tak zwane inkubatory, poza możliwością wynajęcia nowoczesnych biur, oferują także wsparcie technologiczne i doradztwo, które jest niezwykle cenne na stracie. Budynki wchodzące w skład kompleksu, choć zwykle zaprojektowane w nieco inny sposób architektoniczny tak, by każdy się wyróżniał, a co za tym idzie by odnalezienie odpowiedniego budynku nie sprawiało klientowi żadnego problemu, i tak tworzą ze sobą wspólną całość. Dodatkowo wspomniana różnorodność określa nowoczesność tego rodzaju biurowców. Biura znajdujące się w parkach technologicznych nie tylko z zewnątrz wyglądają bardzo nowocześnie, również wewnętrzna część została zaprojektowana w nowoczesny sposób z wykorzystaniem nowych materiałów, dzięki czemu sale konferencyjne dobrze wyglądają, ale także i same biura zapewniają komfort pracy biurowej. Samo projektowanie biurowców odbywa się przez wykwalifikowane firmy, które gwarantują, że budynki wykonane zgodnie z projektem będą spełniać wszystkie standardy, co jest zwłaszcza istotne przy laboratoriach. Wszystkie te elementy sprawiają, że biura położone w parkach technologicznych są szczególnie atrakcyjne dla firm działających w innowacyjnych sektorach lub wykorzystujących nowoczesne media.

Agencja Social Media – nowoczesny lokal i kasetony podświetlane

Nowoczesność w obecnych czasach rozumiana jest bardzo szeroko. Pod tym pojęciem rozumiemy wiele rzeczy, wiele różnych przedmiotów czy też działań uznajemy za nowoczesne. Wszystkie te firmy, które określamy mianem nowoczesnych bardzo dobrze wkomponowują się w obszar wspomnianego już parku technologicznego. Między innymi należałoby tu także wskazać

  • agencje pr
  • agencje social media.

projekt budynku biurowego

Agencje te zajmują się nowoczesnym marketingiem. Nowoczesnym, bo przy użyciu nowoczesnych mediów. Wykorzystanie social mediów do reklamy jest stosunkowo nowym rozwiązaniem, podobnie zresztą jest z agencjami PR,

których celem jest utrzymanie pozytywnych relacji pomiędzy firmą, a jej otoczeniem, czyli klientami, mieszkaniami itd. Dawniej bywały agencje reklamowe, obecnie marketingiem i reklamą zajmuje się o wiele więcej firm i działają one w różnych sektorach, a co za tym idzie są to stosunkowo nowe wytwory wykorzystujące nowe narzędzia, dlatego by taka agencja wyglądała profesjonalnie, musi mieć odpowiednie biuro, które będzie podkreślało innowacyjność jej działań. Dodatkowo ważne jest, by taka agencja w jakiś sposób wyróżniała się pomiędzy innymi biurami. Owe wyróżnienie również musi pasować do całego charakteru działalności, dlatego dobrze w tym przypadku sprawdzają się kasetony dibond.


Źródła:


Podsumowując:

kasteony dibondNowoczesne biurowce są doskonałym miejscem do prowadzenia działalności, w której pracy wykorzystuje się nowoczesne techniki i narzędzia, głównie z racji tego, że takie połączenie tworzy spójny wizerunek firmy, a co z tym idzie wspiera jej działanie i sprzyja rozwojowi.

Dodaj komentarz