Będę miał zamontowane baterie słoneczne

 

Budowa domu została zlecona profesjonalnej firmie, która bardzo dokładnie wywiązywała się ze wszystkich ustaleń. Wiedziałem, że będę mieszkał w domu, który jest idealnie przystosowany do moich potrzeb. Kierownik budowy to bardzo doświadczony człowiek.

Dzięki bateriom słonecznym sporo zaoszczędzimy na rachunkach

bateria słonecznaCzęsto rozmawiam z kierownikiem budowy i dowiaduję się wielu interesujących rzeczy. Ostatnio opowiadał mi jak zakładali na jednym budynku panele słoneczne i zainteresowałem się tym tematem. Dowiedziałem się wtedy jak działa taka bateria słoneczna oraz w jaki sposób to rozwiązanie wpływa na funkcjonowanie domu. Wieczorem jeszcze trochę na ten temat poczytałem i uznałem, że chciałbym mieć tak samo oszczędny dom. Następnego dnia od razu go zagadałem. Zapytałem ile kosztuje jedna bateria słoneczna oraz ile sztuk bym potrzebował na swój dom. Kierownik przyjrzał się uważnie i przekazał mi informacje. Na tym etapie budowy bez problemu można zamontować baterie słoneczne i powiedziałem mu, że jestem zdecydowany. Moja żona jeszcze o niczym nie wiedziała, ponieważ przebywała obecnie u swojej siostry za granicą i nie dzwoniliśmy do siebie. Wiedziała, że jestem zajęty na budowie a ona czas spędzała z dzieciakami. Jak wróci do kraju i zobaczy, że na domu zamontowane są baterie słoneczne to na pewno będzie zaskoczona. Wiem jednak, że jak dowie się o oszczędnościach to ta informacja na pewno bardzo ją ucieszy. Pracownicy od razu zabrali się do pracy i szło im wszystko sprawnie.

Kiedy moja żona Agnieszka wróciła od siostry to baterie słoneczne już były zainstalowane. Powiedziała, że u siostry na osiedlu prawie każdy ma takie rozwiązanie i była na prawdę zadowolona, że się na to zdecydowałem. Będziemy mieli piękny i nowoczesny dom.