Przejdź do treści

Bezpieczeństwo podczas jazdy – foteliki Recaro

 

Sprawienie, aby podczas każdej jazdy samochodem dziecko czuło się komfortowo oraz aby było w pełni bezpieczne powinno być priorytetem każdej osoby, która postanawia zabrać malucha do swojego auta. My zaczęliśmy o tym myśleć jeszcze zanim urodził się nasz syn, aby po narodzinach wszystko mieć dopięte na ostatni guzik, żeby nie musieć się wtedy tym zajmować.

Wybór padł na fotelik Recaro

fotelik recaro cenaFotelik samochodowy jest absolutnym must have, kiedy ma się dziecko. Czasami trzeba pojechać z nim do lekarza, czasem wybiera się razem na zakupy, a czasem chce się pojechać na wspólną wycieczkę. W każdej tej sytuacji, kiedy dziecko zabieramy na przejażdżkę, jego bezpieczeństwo jest dla nas podstawą. Postanowiliśmy więc wybrać fotelik. To nasze pierwsze dziecko, więc nie mamy doświadczenia w takich sprawach, o poradę w wyborze pytaliśmy znajomych i członków rodziny. Najczęściej pojawiało się kilka sprawdzonych modeli, więc postanowiliśmy zaufać radom. Jeśli chodzi o zakupiony przez nas fotelik recaro cena była zależna od wybranego sklepu. Wybraliśmy model, który ma „rosnąć” z naszym dzieckiem, dzięki czemu nie będziemy musieli przez dłuższy czas kupować kolejnego, możliwe nawet, że ten jeden wystarczy na cały okres, kiedy nasz syn będzie musiał siedzieć w foteliku podczas jazdy samochodem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które w ostatecznym rozrachunku pozwala oszczędzić pieniądze oraz czas. Najważniejsze jest jednak to, że zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo oraz jest wygodny.

Fotelik, który wybraliśmy, zamontowaliśmy w naszym samochodzie bez najmniejszych problemów. Jestem zadowolona z wyboru, ponieważ fotelik ten składa się z wielu elementów, które można odpowiednio regulować, aby zapewnić dziecku odpowiednią wygodę, co jest równie ważne, jak jego bezpieczeństwo podczas jazdy.