Przejdź do treści

Biżuteria z naturalnych kamieni – bransoletki

Jakiś czas temu zrobiłam sobie porządek w szafie, po czym nadszedł czas na uporządkowanie biżuterii. Niektórych dodatków już nie noszę, ponieważ mniej pasują do mojego stylu. Postanowiłam więc zrobić miejsce na coś nowego. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć takie dodatki, które świetnie wkomponują się w moje stylizacje.

Oryginalne dodatki – bransoletki z niewielkich kamieni

ładna bransoletka z drobnych kamieni naturalnychNa samym początku poszukiwań nowych dodatków zastanowiłam się nad tym, co lubię najbardziej nosić. Cenię sobie wygodę oraz uniwersalność biżuterii, które dają sporo możliwości. Postanowiłam więc poszukać jakichś ciekawych bransoletek, ponieważ świetnie sprawdzają się one na co dzień. Moją uwagę przyciągnęła ładna bransoletka z drobnych kamieni naturalnych. Nigdy wcześniej nie miałam takiej biżuterii. Kamienie bardzo mi się podobają, ponieważ kojarzą mi się z naturą. Mają piękne, głębokie barwy, które czynią je doskonałym materiałem na biżuterię. Mogą stanowić jednak nie tylko jej drobne uzupełnienie, ale również główny materiał. Taka bransoletka jest bardzo lekka, dzięki czemu wygodnie się ją nosi. Dobrze prezentują się również takie bransoletki połączone ze sobą – można wybrać sobie kilka pięknych modeli i nosić je jednocześnie. Takie zestawienia bardzo mi się podobają, ponieważ bardziej rzucają się w oczy. Dosyć szybko udało mi się znaleźć bransoletki pasujące do mojego stylu.

Nie spodziewałam się, że kamienie naturalne występują w aż tak wielu odmianach kolorystycznych. Można znaleźć bransoletki w najróżniejszych barwach. Bardzo często kamienie mają kilka kolorów, które pięknie się ze sobą komponują. Dodatki z nich wykonane wyglądają naprawdę oryginalnie. Wybrane przeze mnie bransoletki sprawiają, że mój strój staje się niebanalny, na czym bardzo mi zależało.