Przejdź do treści

Biżuteria ze stali chirurgicznej

  • przez

Byłam dorosła, a nie miałam przekłutych uszu. Kiedyś koleżanka zrobiła małe faux pas, ponieważ kupiła mi kolczyki i była zaskoczona, że nie mam dziurek. Jakoś nie miałam nigdy odwagi. W końcu, w dorosłym wieku wybrałam się przekłuć uszy w studio i jakoś to przetrwałam. Cieszyłam się, że w końcu założę kolczyki.

Kolczyki ze stali chirurgicznej

stal chirurgiczna biżuteriaPech chciał, że nie było mi dane od razu zacząć nosić kolczyków. Okazało się, że mam alergię na zwykłe kolczyki. Niestety, jedynie stal chirurgiczna biżuteria z tego materiału będzie przez moją skórę tolerowana. Cieszyłam się, że chociaż coś będę mogła nosić. Stal chirurgiczna nie była uczulająca i mogły ją nosić osoby nawet z wrażliwą skórą. Z racji tego, że nabrałam odwagi i w końcu zdecydowałam się na przekłucie, postanowiłam w nagrodę iść do sklepu i wybrać sobie jakieś kolczyki. Znalazłam porządny butik z bardzo dużym wyborem. Tak mnie zafascynowały te kolczyki, że nie potrafiłam spocząć na jednej parze. Nigdy nie miałam takiej biżuterii, więc jak już mogłam w końcu zacząć ją nosić, to wybór nie był taki łatwy. Na początek wybrałam jedne kolczyki na co dzień, które mogłabym nosić do pracy i na zajęcia. Oprócz tego, wzięłam jedne kolczyki bardziej ozdobne, pasujące na jakieś weekendowe wyjścia. Jedne wzięłam też na wesele mojej przyjaciółki, które miało odbyć się za miesiąc. Jedną parę z kolei wzięłam tylko dlatego, że po prostu mi się spodobała, bez żadnej okazji.

Kobiety i biżuteria to mógłby być temat do długiej dyskusji. Zawsze uwielbiałyśmy błyskotki, ponieważ to wspaniała ozdoba dla ciała. Byłam taka zadowolona, że w końcu mogę nosić to, co mi się podoba. Fakt, że noszę kolczyki od razu został zauważony przez moje koleżanki. Śmiały się, że udało mi się w końcu przełamać strach.