Przejdź do treści

Czekał mnie trudny rozwód

  • przez

 

Ależ ja byłam głupia, kiedy wychodziłam za mąż. Tak teraz sobie o tym myślałam. W żaden sposób się nie zabezpieczyłam. Teraz mąż chciał odejść do kochanki i zabrać cały nasz wspólny majątek, na który w głównej mierze to ja zapracowałam. Nie mogłam mu oczywiście na to pozwolić. Nie pozostało mi więc nic innego, jak zawalczyć z nim w sądzie. Wiedziałam, że bez pomocy prawnika będę skazana na porażkę.

Otrzymałam pomoc prawnika przy trudnym rozwodzie

trudne rozwody w szczeciniePożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Okazało się, że może mi ona polecić bardzo dobrego adwokata, który specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Ona sama korzystała z jego pomocy przy rozwodzie i była bardzo zadowolona z wysokiej jakości usług prawniczych, które oferował. Dowiedziałam się od niej, że przeprowadza on nawet bardzo trudne rozwody w Szczecinie. Ma na swoim „koncie” wiele pozytywnie rozwiązanych spraw, przy czym jest on osobą, która zachowuje wszelką dyskrecję. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam! Postanowiłam skontaktować się z nim jeszcze tego samego dnia. Od razu zadzwoniłam na numer telefonu podany mi przez przyjaciółkę. Prawnik ten posiadał bardzo szybkie terminy, dlatego mogłam zjawić się w jego kancelarii już następnego dnia. Kancelaria ta mieściła się w samym centrum szczecina, dlatego bez problemu tam trafiłam. Byłam bardzo zadowolona z pomocy jaką uzyskałam od tego adwokata.

Od razu zdecydował się on zostać moim pełnomocnikiem strony i podpowiedział, jakie dalsze kroki prawne powinnam podjąć. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ sama nawet nie miałam świadomości, jakie mam możliwości w tej sprawie. Dzięki jego pomocy udało mi się bardzo szybko zakończyć sprawę rozwodową z pozytywnym dla mnie wyrokiem. Cieszę się, że udało mi się do niego trafić.