Przejdź do treści

Czym zajmuje się Winora?

 

Jak szacują specjaliści, przejechanie rowerem elektrycznym, prawie, stu kilometrów, kosztuje nieco ponad złotówkę, podczas, gdy pokonanie tej samej odległości samochodem, generuje koszt, średnio, sześćdziesiąt razy większy.

Popularni producenci rowerów elektrycznych

winora - rower elektrycznyPrognozy mówią, że to nie koniec podwyżki cen paliw, więc naturalne jest, że popularność rowerów elektrycznych będzie coraz większa. Nie chodzi tu tylko o koszt tak naprawdę, ale tż o komfort i fakt, że posiadając taki jednoślad, w wielu przypadkach pokonamy trasę z pracy do domu znacznie szybciej aniżeli autem, gdyż nie spędzimy czasu w korkach. Wszak e-rowerami możemy się poruszać również po ścieżkach rowerowych. Jeśli chodzi natomiast o producenta, zajmującego się konstruowaniem tanich i dobrych jednośladów elektrycznych, to warto sprawdzić markę Winora. Jest ona, obecnie, na topie i w rowery tej marki wyposażają się, nie tylko, klienci indywidualni, ale też biznesowi. Najtańszy model elektryczny, z podstawowym wyposażeniem i standardową baterię, kupić możemy już za, około, cztery tysiące, co na rynku e-rowerów jest ceną, raczej, okazyjną. Jeśli, więc zainteresowała nas niedroga Winora – rower elektryczny od tego producenta to bardzo dobre rozwiązanie, tak dla osób młodych, jak i w średnim wieku. Uwagę zwraca w nich specyficzna, bardzo nowoczesna konstrukcja, przez co nie wygląda topornie i ciężko, w przeciwieństwie do wielu modeli, nawet tych z górnej półki.

Marka Winora cieszy się rozpoznawalnością, niemal, pod każdą szerokością geograficzna, a jej rowery elektryczne, należą do jednych z najchętniej kupowanych, także w Polsce. Ich siłą jest nie tylko niezwykle wytrzymała bateria, pozwalająca pokonać bez ładowania, około 80 kilometrów, ale też nowatorski design.