Przejdź do treści

Do salonu zamówiłem suft marki Barrisol

  • przez

 

Niedawno skończyliśmy budowę naszego nowego domu. Ukończyli ją oczywiście fachowcy, którzy wykonywali prace murarskie, dekarskie czy elektryczne. Jednym słowem – można było wziąć się za wykańczanie wnętrz. Aranżacją wnętrza zajęła się moja żona i nasz ośmioletni syn. Moim zadaniem było znalezienie wykonawców, którzy zrobią wszystko według zaplanowanej aranżacji.

Zachorowałem na sufity napinane

marka barrisol - sufitNie mam w zwyczaju mieszać się żonie do jej pomysłów związanych z aranżacją naszego nowego domu. Zresztą ja mam w tej kwestii swoje priorytety – duży telewizor w salonie i wygodna kanapa. Natomiast w jednym byliśmy bardzo zgodni – w salonie koniecznie chcieliśmy zrobić sufit napinany. Po prostu całą trójką chorujemy na tego rodzaju sufit. Marzy nam się sufit z nadrukowanym gwiazdozbiorem, który nocą będzie wyglądał jak prawdziwe niebo. Takie możliwości oferuje marka Barrisol – sufit napinany tego producenta można sobie wybrać w jednym z kilkuset wzorów. A jeśli nawet nie ma tego co chcielibyśmy to mogą nam przygotować membranę na specjalne zamówienie. Na szczęście wersja z gwiazdami to jedna z ich najlepiej sprzedających się propozycji. Bez problemu zamówiłem sufit marki Barrisol i jeszcze skorzystałem z proponowanych przez tego producenta fachowców, którzy nam go zamontują. Jeśli chodzi o nasz nowy dom to do zrobienia został nam praktycznie tylko salon. Mamy w nim już wszystko przygotowane pod montaż folii i oświetlenia.

Sama membrana z gwiazdozbiorem nie robiłaby takiego wrażenie gdyby nie odpowiednio dobrane oświetlenie, którym można sterować za pomocą pilota. Wieczorem, gdy zapadnie zmierzch, efekt grafiki na suficie i gry świateł jest po prostu oszałamiający. Muszę przyznać, że nie mogę się doczekać aż zamontują nam już ten sufit. Jeszcze tylko kilka tygodni musimy poczekać na firmę montażową.