Przejdź do treści

Druk naklejek reklamowych i etykiet

 

Stworzenie własnej, firmowej naklejki, jest prostym i tanim sposobem na zareklamowanie własnego biznesu. Możemy do tego celu użyć logo i nazwy firmy, dołączyć charakterystyczny znak, adres www lub konta społecznościowego. Zamiast drukować drogie ulotki, pochłaniające duże ilości papieru, dołączenie do produktu firmowej naklejki, będzie dobrym, ekologicznym pomysłem. 

Naklejki produktowe na zamówienie

druk naklejekFirmy zajmujące się drukiem naklejek, wklejek i etykiet firmowych, oferują bardzo dogodne warunki zamówień. Bez względu na to, ile sztuk potrzebujemy, możemy liczyć na profesjonalne traktowanie. Naklejki wykonywane są na wysokiej jakości, trwałych materiałach. Jednocześnie specjalistyczna drukarka do naklejek zapewnia utrzymanie wyrazistego, pełnego koloru. Firmowe naklejki mogą mieć różne, nieszablonowe, niestandardowe kształty i nadruki. Zamawiający druk naklejek, ma do wyboru różne rodzaje folii samoprzylepnej. Możemy drukować na folii przezroczystej, widoczne, transparentne logo lub na matowej, zakolorowanej. Są wersje folii metalicznych w odcieniu złoconym albo srebrzonym. Ciekawe są także naklejki na folii odblaskowej, fluorescencyjnej, widoczne w nocy i po zmroku. Efektowny druk naklejek i etykiet firmowych to łatwa i niedroga metoda promocji biznesu i utrwalenia wizerunku naszej firmy. Wśród naklejek istnieją także rodzaje plombujących naklejek, na opakowania i paczki. Druk naklejek obejmuje też naklejki na auta firmowe.

Zamówienie naklejek firmowych jest łatwe a realizacja szybka. Drukarnia dostarcza gotowe produkty w dowolne miejsce, kurierem lub przesyłką pocztową. Nie wymaga się naszej obecności podczas zamówienia, cały proces przebiega zdalnie za pomocą skrzynki mailowej. Także płatność następuje na podstawie faktury VAT.