Firma oferująca najlepsze oprogramowania

Byłem dobrym uczniem w szkole i na studiach także radziłem sobie całkiem nieźle. Chciałem zostać programistą i pracować w jakiejś dużej firmie. Swoje marzenie udało mi się zrealizować, ponieważ byłem niezły w tym co robiłem i zostało to docenione. Praca sprawiała mi dużo przyjemności.

Wykonanie oprogramowania na zamówienie dla ważnego klienta

oprogramowanie na zamówienieW firmie tworzyłem różne oprogramowania mobilne. Byłem w tym najlepszy i dlatego dostawałem te największe zamówienia, które napływały do firmy. Ostatnio zgłosił się do nas jakiś ważny klient, bo szef nico panikował. Kazał zamówić jakieś ciastka do kawy i sprzątnąć swój gabinet. Był to podobno jakiś prezes dużej spółki, z którą szef zawsze chciał współpracować. Klienta interesowało oprogramowanie na zamówienie, które to właśnie ja miałem stworzyć. Dostałem jasne wytyczne, na podstawie których miałem pracować. Szef zaznaczył mi, że projekt ten był wyjątkowo ważny i na bieżąco nadzorował moje poczynania. Oprogramowanie było nieco skomplikowane do wykonania, przez co jego stworzenie zajęło mi sporo czasu. Szef czasami podsuwał mi jakieś wskazówki i ostatecznie udało mi się stworzyć oprogramowanie. Klient został zaproszony na prezentację. Po jego minie nie mogłem nic wyczytać i nie wiedziałem, czy oprogramowanie, które stworzyłem spełniało jego oczekiwania. Na koniec prezentacji stwierdził, że właśnie tego oczekiwał. Cieszyłem się, że udało mi się sprostać temu zadaniu, bo było ono niezmiernie ważne.

Klient ten od tamtej pory często zgłaszał się do nas po pomoc. Każde zlecenie trafiało do mnie, bo człowiek ten zażyczył sobie, bym właśnie ja wykonywał dla niego wszelkie oprogramowania. Doceniał mnie za kreatywność i pomysły, które wdrażałem coraz odważniej. Zadowolenie klienta było podstawą.