Przejdź do treści

Gdzie na Mazurach zorganizować imprezę firmową?

 

Mój szef zorganizował wyjazd dla pracowników. Jadą wszyscy pracownicy naszej firmy. Jestem bardzo zadowolona, bo będzie to szansa, żeby lepiej poznać moich współpracowników. Mam nadzieję, że miło spędzimy czas i będziemy dobrze się wspólnie bawić. Będziemy wracać w niedzielę wieczorem, spędzimy więc razem dwa dni.

Polecane miejsce na imprezy firmowe na Mazurach

impreza firmowa na mazurachSpakowałam do plecaka wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy na dwa dni. Miałam być zakwaterowana w pokoju razem z koleżanką z biura. Na miejscu okazało się, że nocujemy w pięknym hoteliku w środku lasu. W pobliżu było jezioro. Jedną z atrakcji miało być pływanie łódkami. Miał się odbyć również konkurs wędkarski. Udział w nim będzie ciekawym doświadczeniem, bo jeszcze nigdy nie łowiłam ryb. Oprócz tego mieliśmy brać udział w zabawach, które miały nam pomóc zbudować większe zaufanie do siebie nawzajem. Impreza firmowa na Mazurach była świetnym pomysłem. Udało mi się lepiej poznać ludzi pracujących ze mną. Dowiedziałam się jakie mają hobby i co ich interesuje. Wieczorem zorganizowano ognisko, na którym bardzo dobrze się bawiliśmy. Piekliśmy kiełbaski i ziemniaki. Piliśmy piwo i miło spędzaliśmy czas. Dobrze było pooddychać świeżym powietrzem. Następnego dnia poszliśmy na wycieczkę do lasu. Dla takich mieszczuchów jak ja była to fajna atrakcja. Co prawda pogryzły mnie komary, ale warto było zobaczyć jak piękny jest polski las. Nauczyłam się rozróżniać różne gatunki drzew i krzewów. Będę mogła się tym pochwalić przed znajomymi.

Po weekendzie wróciliśmy do pracy w doskonałych humorach. Na wyjeździe mogliśmy odpocząć od codziennych obowiązków i pooddychać świeżym powietrzem. Nasz ośrodek znajdował się w malowniczym lesie. Była to miła odmiana po wielkomiejskim zgiełku, którego doświadczamy codziennie w Warszawie.