Gdzie zamówić szafkę łazienkową na wymiar

 

Żona od dawna suszyła mi głowę o remont łazienki. Ja tam byłem zdania, że żadne zmiany nie były potrzebne, ale to było tylko moje zdanie. Po długich namowach w końcu zdecydowałem się zabrać za tę łazienkę. Żona wymyśliła sobie zakup nowych mebli, bo stare jej się znudziły.

Zamówienie eleganckiej szafki od sprawdzonego producenta

eleganckie szafki łazienkoweMoja żona Jadwiga miała jasno sprecyzowane oczekiwania, które chciała zrealizować. Interesowały ją tylko eleganckie szafki łazienkowe, których nigdzie nie mogłem dostać. Wpadłem na pomysł, żeby skontaktować się z producentem takich szafek i zamówić je na wymiar, bo łazienkę to mieliśmy nietypową. Standardowe meble się nie mieściły i nigdy nie dało się ich ustawić w taki sposób, żeby zyskać dużo miejsca. Znalazłem katalog z meblami łazienkowymi i postanowiłem odezwać się do tego producenta. Wyjaśniłem jakich wymiarów miałem łazienkę i dlaczego takie meble musiałem zamawiać na wymiar. Producent doskonale rozumiał moją sytuację i zapewnił mnie, że wyprodukuje dla mnie eleganckie szafki łazienkowe na wymiar. Podałem wszystkie niezbędne dane takie jak kolor, materiał, wymiary i rodzaje szafek. Wszystko oczywiście wcześniej zostało ustalone z moją żoną Jadwigą, bo to ona o wszystkim decydowała. Na szafki musiałem czekać miesiąc czasu, więc w tym okresie położyłem nowe płytki i zamontowałem nową kabinę z hydromasażem. Jadwiga była podekscytowana tymi zmianami i z niecierpliwością czekała na zamówione szafki. Dotarły dokładnie po miesiącu.

Szafki pasowały idealnie bo dobrze wymierzyłem łazienkę. Kiedy je umieściłem w łazience to przyznałem Jadwidze rację. Ten remont sprawił, że łazienka wyglądała luksusowo i miło było do niej wejść. Ciekawy byłem co jeszcze można żona wymyśli a pomysłów miała dość sporo.