Przejdź do treści

Gdzie znajdę dobrego fryzjera?

 

Całe życie nosiłam kucyka, bo nie lubiłam robić sobie jakichś wymyślnych fryzur. Kiedy poznałam Mateusza, to chciałam dla niego ładnie wyglądać i poprosiłam przyjaciółkę, żeby mnie uczesała jakoś fajnie. Ona zaś zasugerowała mi, żebym pofarbowała i podcięła włosy, ale tego nie potrafiła zrobić.

Włosy pofarbowane przez dobrego fryzjera

dobry fryzjer w olsztynieMoja przyjaciółka Małgosia miała rację. Potrzebowałam dużej zmiany i wizyta w salonie fryzjerskim była konieczna. Tylko gdzie ja znajdę dobrego fryzjera, który będzie potrafił odpowiednio zadbać o moje włosy? Miałam dość cienkie włosy i wiedziałam, że ich farbowanie może je dodatkowo osłabić. Zależało mi więc, żeby zajął się mną ktoś odpowiedni. Przyjaciółka powiedziała mi, że jest jeden dobry fryzjer w Olsztynie, który wykonuje koloryzację i śmiało mogę do niego się zapisać. Dała mi od razu namiary na ten salon i nazwisko fryzjera, do którego miałam się zapisać. Poszłam tam najpierw na konsultację, ponieważ musiałam się upewnić, że ten fryzjer był na pewno dobrym specjalistą. Sprawdził moje włosy i stwierdził, że musi zastosować wyjątkowo delikatną farbę, która nie niszczy włosów. Wyjaśnił mi jej działanie i zapewnił, że po farbowaniu włosy będę zdrowe i się nie zniszczą. Zapisałam się od razu na wizytę na następny dzień. Najpierw fryzjer mi pofarbował włosy a na koniec je podciął. Wyglądałam zupełnie inaczej, ponieważ zmieniłam kolor włosów. Efekt końcowy bardzo mi się podobał a włosy faktycznie się nie zniszczyły. Trafiłam w dobre ręce.

Mateusz był pod ogromnym wrażenie jak mnie zobaczył po tej metamorfozie. Przyznał, że od początku mu się bardzo podobałam, ale nowy kolor włosów sprawiał, że wyglądałam jeszcze piękniej. Byłam zadowolona, że ta zmiana zrobiła na nim tak ogromne rażenie.