Przejdź do treści

Ile dostaniemy za złomowanie auta

Długo myśleliśmy nad tym, żeby sprzedać nasz samochód. Wystawiłem nawet specjalnie ogłoszenie na popularnym serwisie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, jednakże mój samochód był dość wiekowy i nie cieszył się aż tak dużym zainteresowaniem. Jeśli już, zgłaszali się do mnie klienci, którzy nie chcieli auta z tyloma wadami zwłaszcza za taką cenę. Postanowiłem więc skorzystać z opcji złomowania samochodu.

Skup i złomowanie aut

złomowanie auta bydgoszcz

Skup i złomowanie samochodów to bardzo elastyczna firma, która na pewno bardzo dobrze podejdzie do tematu i wyceni nasze auto indywidualnie. Taka wycena bardzo nam odpowiadała z tego względu, że mieliśmy w głowie kwotę, którą chcemy otrzymać za samochód i udało się ją osiągnąć po rozmowie z pracownikiem skupu. Skup samochodów można powiedzieć był bardzo profesjonalny. Poprosił, abym przyjechał swoim samochodem na miejsce i trochę mi o nim opowiedział. W międzyczasie wszystko dokładnie sprawdzał, aby mieć pewność, że samochód jest w miarę dobrym stanie technicznym. Po pomyślnych oględzinach przystąpiliśmy do negocjacji warunków cenowych. Powiedziałem kwotę, która mnie najbardziej interesowała i pracownik na to przystał mówiąc, że może na to przystać. Złomowanie auta bydgoszcz z tego, co widziałem również zajmuje się kupowaniem modeli samochodów w o wiele gorszym stanie, co nawet by mnie interesowało z tego względu, że posiadam taki model w garażu, z którym nic już nie mogłem zrobić, a bardzo chętnie bym się go pozbył. Skup samochodów, który znalazłem bardzo profesjonalnie wycenił moje dwa pojazdy i już po niespełna godzinie mogłem odejść z firmy z portfelem pełnym pieniędzy.

Nigdzie indziej nie mógłbym liczyć na tak szybkie załatwienie sprawy jeśli chodzi o sprzedaż własnego samochodu. Zadzwoniłem też do znajomego, że również może skorzystać z takiej możliwości. Na pewno również w jego przypadku wycena auta okaże się bardzo rzetelna i będzie zadowolony z usługi.