Przejdź do treści

Jak wygląda Kross Level?

  • przez

Firma Kross jest polskim producentem rowerów oraz osprzętu, który na rynku jest od ponad trzech dekad. Na polskim rynku jest to aktualny lider sprzedaży, a jeżeli chodzi o ekspansję, podbija także inne rynki, nie tylko w obrębie krajów członkowskich UE.

Sportowy Level 1.0 od Krossa 

kross level 1.0Na polskim rynku bardzo niewielu producentów daje klientom jakość w rozsądnej cenie, toteż nie ma się czemu dziwić, że Kross przyciąga właśnie tą grupę. Bowiem istotą konkurowania z gigantami branżowymi jest niska cena połączona z jakością. W ten właśnie sposób Kross zdobył rzesze fanów, zarówno wśród panów, jak i pań. Największą popularnością cieszą się rowery górskie i nie inaczej jest w tym przypadku, toteż warto przyjrzeć się bliżej serii Level. Jest ona dedykowana osobom, które wykorzystują rower zarówno w celach rekreacyjnych, jak też dla tych nieco bardziej zaawansowanych cyklistów. Kross Level 1.0 to sportowy rower górski, którego bazę stanowi lekka, aluminiowa rama, wsparta na kołach w rozmiarze 27,5 cala. Jest to model podstawowy, a mimo tego spokojnie może konkurować z lepszymi produkcjami konkurencji. Decyduje o tym jego napęd oraz obecność mechanicznych hamulców tarczowych. Level „jedynka” to wydatek niewielki, bowiem zapłacimy za niego nie więcej niż tysiąc pięćset złotych. To cena, jaka musi zrobić wrażenie, ale jeżeli jesteśmy już przy odczuciach to design w 1.0 jest w stu procentach dopracowany i na pierwszy rzut oka sugeruje, że jest to rower o mocno sportowym charakterze.

Rowery Kross są jednymi z najlepszych na rynku, a konkurować z nią mogą wyłącznie uznane marki. Toteż nie ma się co dziwić, ze firma została wielokrotnie nagrodzona za swoją ofensywną postawę w biznesie. Zwłaszcza, że dziś niemal już każdy kojarzy logotyp tej firmy.