Przejdź do treści

Jednorazowe naczynia papierowe

 

W tym roku postanowiłam swoje urodziny zorganizować w wyjątkowy sposób. Z racji tego, że przypadają one na długi weekend majowy, a w tym roku ma w tym czasie wyjątkowo dopisać pogoda, postanowiła urządzić dla znajomych dużego grilla. Będzie można się najeść, a nawet potańczyć. Cała impreza odbędzie się w ogrodzie. 

Kubki i talerze z papieru

kubki papierowe cenaBardzo lubię luźne spotkania z przyjaciółmi i rodziną, najlepiej, jak odbywają się one na świeżym powietrzu. Zawsze podobało mi się świętowanie na przykład urodzin przy grillu. W tym roku, z racji tego, że w moje urodziny ma być piękna pogoda, postanowiłam sama zrobić grillowe party. Żeby cała impreza przebiegała jak najlepiej, kupiłam specjalną altanę do ogrodu, w której ustawiłam krzesła i stoły. Długo zastanawiałam się, co zrobić z naczyniami, ale ostatecznie zdecydowałam się na takie jednorazowego użytku. Kupiłam więc talerze i kubki papierowe cena ich, zaś, była naprawdę niewielka. Wszystkie kubki i talerze mają bardzo ładne kolory, nie chciałam bowiem kupować zwykłych, białych naczyń. Talerze mają jedną barwę, ale kubeczki mają przeróżne, imprezowe wzory. Na koniec imprezy nie będę musiała martwić się koniecznością zebrania brudnych naczyń. Wszystko wrzucę do jednego worka na śmieci. Z racji tego, że zakupione przeze mnie naczynia są papierowe, nie będę się też musiała martwić tym, że w jakikolwiek negatywny sposób wpływam na środowisko. Papier jest bowiem biodegradowalny.

Zawsze chciałam wyprawić imprezę urodzinową w formie grilla na świeżym powietrzu. Za każdym razem, jednak, zazwyczaj nie pozwalała na to pogoda. Dopiero w tym roku w mojej urodziny ma być ciepło i słonecznie. Zorganizowałam więc wszystko tak, żeby mieć jak najmniej sprzątania przy okazji. Postawiłam więc na papierowe naczynia jednorazowe.