Przejdź do treści

Komfortowe koszule dla służb mundurowych

  • przez

Policyjne koszule są obecnie jednymi z najlepszych elementów umundurowania dla formacji mundurowych, nie tylko policyjnych ale również i wojskowych, a nawet cywilnych ekip ochrony. W firmie od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem wprowadzenia nowego umundurowania, wzorowanego właśnie na odzieży policyjnej

Policyjna koszula mundurowa dla personelu ochrony

koszule mundurowe dla policjiNajnowsze koszule, które zostały pierwotnie wprowadzone do inwentarzy przez policyjne formacje na całym świecie należą do najbardziej komfortowych koszul mundurowych, jakie można dostać. Koszule mundurowe dla policji zostały bowiem zakupione u producenta odzieży militarnej, zaopatrującego formacje mundurowe na całym świecie, a znanego z odporności odzieży, ale również i bardzo wygodnych, nowoczesnych krojów, preferowanych przez personel wojskowy czy cywilnych pracowników mundurowych. W naszym przypadku postanowiliśmy nie odchodzić za daleko od pierwowzoru, więc nasze koszule pozostają nadaj ciemnogranatowe, choć oczywiście posiadają oznaczenia odróżniające nasz personel od funkcjonariuszy policji. Są to te same koszule, które zachwalają pracownicy mundurowi z formacji wojskowych i cywilnych, a nasi pracownicy tylko dokładają się do tych pozytywnych opinii, gdyż sami uważają iż nasze koszule są zdecydowanie wygodniejsze, wytrzymalsze i lepiej zaprojektowane niż dotychczasowo noszone koszule do mundurów.

Bardzo docenianym detalem jest możliwość bardzo łatwego zamocowania okablowania od radiotelefonowych słuchawek na specjalnych szlufkach, które umieszczane są na pagonach oraz pod kołnierzem koszul, a które służą właśnie w tym celu. Ułatwia to wykorzystywanie wyposażenia elektronicznego i komunikacyjnego podczas wykonywania zadań, i eliminuje wiele problemów, jakie wcześniej pojawiały się właśnie podczas noszenia wyposażenia komunikacji.