Przejdź do treści

Komfortowy pawilon handlowy

Prowadzenie sklepu stacjonarnego możemy być kosztowną działalnością, szczególnie jeżeli wynajmujemy lokal w centrum miasta. Najlepiej jest mieć swój lokal, ale to spora inwestycja. Tanim rozwiązaniem jest prowadzenie sklepu w pawilonie.

Jak wyglądają pawilony handlowe?

pawilon handlowy z płyty warstwowejNieruchomości zawsze były drogie i ciężko dostępne dla ludzi średniej klasy. Zakup lokalu do prowadzenia biura, czy sklepu może być mało opłacalna, jeżeli nasz biznes nie jest zbyt zyskowny. Pawilon handlowy z płyty warstwowej jest dużo tańszą alternatywą. Ich powierzchnia może być dowolna, ponieważ są one modułowe i łatwo można je łączyć tworząc dużą przestrzeń. Pawilony są wykonane z warstwowej płyty, która może być ocieplona wełną, albo styropianem. Dach tworzą specjalne płyty dachowe, które są poryte blachą. Pawilony w niczym nie odbiegają od klasycznych lokali w budynkach, gdyż są wykonane w nowoczesny sposób. Możemy kupić pawilon złożony z jednego, pustego pomieszczenia, które we własnym zakresie zagospodarujemy, albo gotowy pawilon z wydzielonymi pomieszczeniami sanitarnymi i socjalnymi. Dzięki zastosowaniu płyt jako ścian, budowa takiego obiektu jest tania i szybka. Kupując pawilon, nie musimy się martwić czynszem, a wybierając opcję wynajmu, płacimy dużo niższy czynsz niż za pomieszczenia w budynku. Pawilony świetnie się nadają na prowadzenie małych gastronomii, piekarni połączonych z cukierniami, czy różne działalności usługowe. Budowa pawilonu zamyka się w kilku tygodniach, zaczynając od momentu projektu.

Pawilony są stawiane na wcześniej przygotowanych wylewkach betonowych, które stanowią izolację od podłoża. Są one szybkie w montażu i demontażu, a pomimo to są bardzo wytrzymałe i odporne na chłody. Antywłamaniowe drzwi i plastikowe okna stanowią dobre zabezpieczenie.