Przejdź do treści

Lampki nocne do sypialni i pokoju dziecka

 

Ostatnio na niedzielnych zakupach z mężem w jakiś sposób trafiliśmy do sklepu z lampami. Początkowo nie zamierzaliśmy niczego tam kupować, a tylko pooglądać, co teraz jest modne i się czymś zainspirować. Ostatecznie jednak wyszliśmy ze sklepu z kilkoma rzeczami. Choć zakupy w tym sklepie były nieoczekiwane to jednak były też udane.

Lampka nocna córki nas zachwyciła

energooszczędne lampki nocneW sklepie stwierdziliśmy, że czas jest wymienić lampki nocne w domu. Do naszej sypialni spodobały nam się energooszczędne lampki nocne, które znaleźliśmy w jednym ze sklepów z meblami. Są to lampki bardzo proste, bo czarne, ale jednocześnie w ich dizajnie jest coś nowoczesnego. Dają bardzo dobre światło, a więc świetnie się przy nich czyta. Chociaż lampki do naszej sypialni podobają mi się bardzo to jednak nie mogę wyjść z zachwytu nad tym jaką lampkę udało nam się kupić do pokoju naszej córeczki. Jest to również energooszczędna lampka, ale jej dizajn jest po prostu niesamowity. Jest to niebieska lampka w kształcie uroczego misia w okularach. Wygląda to po prostu świetnie i jest to uroczy, ale użyteczny gadżet. Jest to lampka nocna, która pobiera bardzo mało energii, bo ma aż trzy poziomy świecenia. Jest to lampka, która daje niebieskie światło i jest to świetne rozwiązanie dla małych dzieci, ponieważ daje w nocy naprawdę przytulny klimat w pokoju. Córka do czytania czy odrabiania lekcji ma lampkę przy biurku, a więc lampka nocna nie musi dawać mocnego światła, tak jak to jest w przypadku naszej sypialni.

Zarówno my, jak i córka jesteśmy zadowoleni z wyborem lampek nocnych do sypialni. Córka jest zachwycona swoim króliczkiem i zasypianie staje się dla niej o wiele przyjemniejsze, ale też i łatwiejsze. Nasza lampka daje mocno światło, a mimo to jest energooszczędna. Cieszę się, że udało nam się znaleźć energooszczędne oświetlenie o fajnym dizajnie.