Przejdź do treści

Letnie przyjęcie w ogrodzie

 

Jakiś czas temu się zaręczyłam. On się oświadczył, a ja przyjęłam. Rozpoczęliśmy z narzeczonym planowanie naszego ślubu. Najpierw nieśmiało poznawaliśmy możliwości, oferty, modne i sprytne rozwiązania, miejsca, muzykę i kilka innych spraw. Już teraz wiemy, że nie mamy czasu na spokojne badania rynku ślubnego, gdyż rezerwacje miejsc, fotografów i muzyków to czasami nawet bardzo odległe terminy.

Romantyczne przyjęcie pod namiotem

wynajem namiotówŚlub planujemy zorganizować w maju przyszłego roku — czasu niby sporo, ale jak już zdążyliśmy się zorientować, w branży ślubnej — niewiele. Uwielbiam wieś, przyrodę, polne kwiaty i prostotę. Wymarzyłam sobie, żeby nasze wesele odbyło się w jakimś uroczym miejscu, na otwartej przestrzeni. W tym miejscu rozpoczęły się komplikacje – gdzie znaleźć miejsce odpowiadające moim wyobrażeniom z wolnym terminem na przyszły rok. W wirze poszukiwań mój narzeczony zaproponował wynajem namiotów. Na początku byłam sceptyczna, ale po przemyśleniu uważam, że to strzał w dziesiątkę. Nawet nie wiedziałam, że tak bogata jest oferta wypożyczenia namiotu weselnego. Różne kształty, wielkości, podwiązywane ścianki, pięknie drapowane tkaniny na suficie, parkiet, transport i montaż w cenie. Rewelacja! Dodatkowo profesjonalne firmy oferują również wyposażenie: stoły, ławy, krzesła. Nawet jeśli warunki atmosferyczne nie będą nam sprzyjać, to takie namioty są wodoszczelne. Jestem tak podekscytowana tym pomysłem, że już nie mogę się doczekać.

Wypożyczenie namiotu na wesele, to świetny pomysł. Oczywiście, nie zawsze mamy taką możliwość, np.: ze względu na porę roku. Dla wszystkich, którzy mogą sobie na to pozwolić, polecam spróbować. Dobrze przygotowany namiot wygląda imponująco. Wszystko to kwestia odpowiedniej aranżacji. Dużym atutem jest cena wynajmu. Mój ślub marzeń zbliża się wielkimi krokami, a ja czekam z niecierpliwością, bo wiem, że będzie pięknie.