Markowe zegarki Rolex

  • by

Markowe, eleganckie i stylowe zegarki, kojarzymy z reguły ze szwajcarskimi firmami zegarmistrzowskimi. To bardzo dobre, niemalże automatyczne skojarzenie. Do najpopularniejszych i zarazem najbardziej prestiżowych marek, zaliczamy przede wszystkim firmę Rolex. 

Oryginalne Rolexy w sklepie internetowym 

zegarki rolexPrzedsiębiorstwo zegarmistrzowskie Rolex, jest aktualnie największym producentem ekskluzywnych chronometrów. Roczne obroty firmy to niemal trzy miliardy dolarów (USD). To pułap, na jaki nie udało się dotychczas wspiąć nikomu z konkurencji. Rolex, swoją popularność zdobył dzięki prestiżowi i precyzji swoich czasomierzy. Jednak znany jest przede wszystkim z bardzo wysokich cen swoich zegarków, które niejednokrotnie sięgają setek tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na polską walutę sprawia, ze za niektóre modele zapłacilibyśmy nawet kilka milionów złotych. Jednak nie ma się czemu dziwić, Rolex produkuje dla ludzi zamożnych i lubiących otaczać się luksusowymi produktami. Zegarki Rolex możemy zakupić w salonach firmowych, jak i w sklepach internetowych. Jednak kłopot z firmowymi salonami jest taki, że znajdują się one tylko w największych miastach Polski. Oczywiście są lokalni dystrybutorzy, jednak nie posiadają tak różnorodnej oferty, jak sklepy internetowe. Koszt najtańszych modeli Rolexa to około kilkunastu tysięcy złotych. Jednak znajdziemy te duże droższe, ozdobione metalami lub kamieniami szlachetnymi. Oferta przedsiębiorstwa zegarmistrzowskiego Rolex jest kierowana do ludzi z określoną pozycją społeczną i zawodową. 

Rolexy to zegarki najbardziej ekskluzywne wśród ekskluzywnych. Każdy jego posiadacz czuje się wyjątkowo, dzięki prestiżowi, jakim cieszy się ta marka. Kupując Rolexa dajemy sobie też pewność, że raczej nikt nie ubierze podobnego zegarka.