Przejdź do treści

Mocne włosy dzięki herbacie z pokrywy

Smaczna i aromatyczna herbata z pokrzywy zawiera wiele minerałów witamin, które pozytywnie wpływają na układ kostny i krwiotwórczy. Regularnej picie tego naparu jest doskonałym sposobem na poprawienie swojego zdrowia. Sprawdza się w przypadku chorób alergicznych i infekcji. Wspomaga naturalne oczyszczenie organizmu, skutecznie pozbywa się toksyn oraz innych szkodliwych produktów przemiany materii.

Doskonały smak herbaty z pokrzywy

herbata z pokrzywy sklepPrzyśpiesza metabolizm, dlatego często stosowana przez osoby, które są na diecie. Wspomaga walkę z niepożądanymi kilogramami, sprawia, że łatwiej jest osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dzięki niej można dostarczyć sobie wielu witamin i minerałów, które są odpowiedzialne za doskonałą kondycję włosów i paznokci. Dzięki  niej możemy zapobiec nadmiernemu przerzedzaniu się fryzury, wzmocnić pasma. Wiele dobroczynnych właściwości posiada herbata z pokrzywy Sklep posiada w ofercie zarówno herbaty ekspresowe, jak i zmielone liście pokrzywy. Herbata wspomaga leczenie dolegliwości dróg moczowych, sprawdza się w przypadku dolegliwości dotyczących stawów. Może być stosowana profilaktycznie, usprawnia funkcjonowanie organizmu. Charakteryzuje się ciekawym smakiem i aromatem, jest napojem, który każdemu przypadnie do gustu. Jest wyjątkowo orzeźwiający, świetnie sprawdzi się o każdej porze roku, zarówno latem, jak i zimą.

Wykazuje właściwości lecznicze, dostarcza cennych minerałów, witamin, kwasów organicznych, chlorofilu, a także innych drogocennych składników. Działa wzmacniająco na organizm, oczyszcza go, usprawnia przemianę materii, wspomaga walkę ze stresem, a także obniża poziom cholesterolu i reguluje ciśnienie krwi. Działa moczopędnie, jest doskonałym środkiem zapobiegającym nadmiernemu wypadaniu włosów. Poprawia kondycję skóry.