Przejdź do treści

Modna sukienka w kolorze khaki

  • przez

 

Na rynku mamy kilkaset przeróżnych sklepów odzieżowych, które oferują ubrania od niemalże wszystkich producentów. Większość kobiet ma swoje ulubione marki, w których najczęściej kupuje, ale zawsze warto szukać ciekawych okazji w internecie.

Do czego pasują sukienki dresowe?

sukienka dresowa khakiKobiety przeważnie noszą sukienki żeby podkreślić swoje kształty, czyli z psychologicznego punktu widzenia, dla mężczyzn. Jednakże nie zawsze to oznacza małą czarną, która jest klasyką stylu. Na co dzień, wiele kobiet wybiera wygodne modele, w których mogą chodzić na zakupy, do pracy czy na spotkania. Jest to sukienka dresowa khaki, która pasuje blondynkom oraz brunetkom. Khaki, to kolor zgniłej zieleni, który jest bardzo modny w tym sezonie. Warto zauważyć, że sukienka dresowa wcale nie musi mieć typowo sportowego kroju jaki mają na przykład tenisistki, gdyż w sklepach odzieżowych można częściej znaleźć sukienki będące połączeniem stylu sportowego i eleganckiego. Taka sukienka będzie pasować do butów sportowych, do klapek, sandałów, balerinek, a nawet butów na koturnie. Co do samego kroju, to sukienki dresowe dzielą się na modele dopasowane i luźne. Te pierwsze najlepiej leżą na kobietach szczupłych, natomiast drugi model sprawdzi się, jeżeli chcemy coś ukryć, na przykład odstający brzuch, zbyt szerokie biodra czy uda. Trzeba też wziąć pod uwagę, że niemalże każda sukienka może być w wersji mini do połowy uda, midi do kolan i maxi do kostek. przy jej wyborze należy uwzględnić typ figury i też wzrost.

Tak naprawdę każda kobieta może świetnie wyglądać w sukience, ale tylko takiej, która jest dopasowana do jej figury. Nie bez powodu panie w sklepach odzieżowych pomagają klientkom wybrać najlepiej pasujący model, gdyż wtedy kobieta czuje się w niej komfortowo i pięknie.