Przejdź do treści

Moje doświadczenia z cateringiem na komunię

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu rodzin komunia dziecka to okazja do zorganizowania wielkiego, wystawnego przyjęcia w restauracji. My z mężem zdecydowaliśmy się na przyjęcie gości u nas w domu – jak za dawnych czasów. Postanowiliśmy jednak skorzystać z usług cateringu na komunię, co znacznie ułatwiło mi przygotowania. Komunia okazała się wielkim sukcesem – było to naprawdę miłe, kameralne spotkanie z najbliższymi.

Catering komunijny sprawdził się świetnie

catering na komunię warszawaNigdy wcześniej nie korzystałam z usług firmy cateringowej, a więc postanowiłam poszukać jakiegoś dobrego dostawcy w Internecie. Żeby znaleźć taką firmę w wyszukiwarce wpisałam po prostu „catering na komunię warszawa” i wybrałam kilka stron, które mnie zainteresowały. Oczywiście zanim zamówiłam tak dużą ilość jedzenia przeczytałam najpierw opinie o każdej firmie, ponieważ moim zdaniem opinie innych klientów są najlepszą recenzją każdej firmy. Wybrałam firmę z siedzibą w centrum. Zamówiłam kilka małych przystawek, sporo dań mięsnych oraz dwie zupy, tak by każdy miał jakiś wybór. Bardzo spodobały mi się też mini deserki, które mieli w swojej ofercie, a więc również się na nie skusiłam. Nasza córka, Karolina, była nimi zachwycona – nie dosyć, że były przepyszne to i wyglądały jak małe dzieła sztuki. Sam catering przebiegł bez jakiegokolwiek problemu. Wszystko było przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie.

W przyjęciu komunijnym uczestniczyły osoby najbliższe naszej córce. Uważam, że w ten sposób spotkanie te było bardziej rodzinne. Jedzenie było po prostu przepyszne, a Karolinka, która jest raczej niejadkiem spróbowała każdego z dań. Jestem więc naprawdę zadowolona z cateringu na komunię, który zamówiliśmy. Dlatego też na pewno skorzystamy jeszcze z usług tej firmy.