Przejdź do treści

Na czym polega metoda czyszczenia Wuko?

 

Metoda czyszczenia Wuko to jedna z metod, dzięki której możemy przeczyścić kanalizację i najczęściej oferowana jest przez firmy działające w branży wodno-kanalizacyjnej. Jest to alternatywa do czyszczenia metodą mechaniczną i polega na czyszczeniu kanałów za pomocą techniki hydrodynamicznej. Jest bardzo skuteczna oraz bezpieczna dla środowiska.

Jakie są zalety czyszczenia metodą Wuko?

wuko wrocławNajwiększymi zaletami i korzyściami, które wynikają ze stosowania metody Wuko, są przede wszystkim wysoka skuteczność, a także uniwersalność. Metoda ta sprawdza się zarówno w przypadku kanalizacji deszczowej, ale także przy instalacjach sanitarnych. Nie ma tutaj znaczenia rozmiary rur ani też żaden poziom zamulenia. Czyszczenie odbywa się również w sposób bezinwazyjny i nie używa się do tego żadnych środków chemicznych. Ma to więc łagodny wpływ na środowisko i może być bezpiecznie stosowany w pomieszczeniach magazynowych, a także piwnicach. Kiedy mamy zapchaną kanalizację albo awarię związane z zakochaniem rur to zawsze warto zadzwonić po doświadczonych fachowców, którzy wykorzystają do przeczyszczenia metodę Wuko Wrocław jest miastem, na którym metodą Wuko przeczyszcza się sieci kanalizacyjne, a także separatory tłuszczu i studnie. Przy wykorzystaniu tej metody nie musimy obawiać się żadnych nieprzyjemnych zapachów, ponieważ wszystko jest zasysane do odpowiedniego zbiornika. Dodatkowo metoda na pozwala na perfekcyjne wygaśnięcie wszelkich zanieczyszczeń, które powstały w rurach.

Metoda Wuko jest tak bardzo skuteczna, ponieważ używa się tutaj specjalnych pomp, które wtłaczają wodę pod bardzo dużym ciśnieniem. Są one więc w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń. Wszelkiego rodzaju odpady oraz osady czy nawet papiery zostają skutecznie usunięte i trafiają do specjalnej studni rewizyjnej.