Przejdź do treści

Najlepsza chirurgia dziecięca

Muszę przyznać, że gdy lekarz pierwszego kontaktu polecił mi skontaktować się z chirurgiem dziecięcym w sprawie problemów zdrowotnych mojego synka, byłam przerażona. Postanowiłam jednak od razu przystąpić do działania i poszukać najlepszego możliwego specjalisty. Przede wszystkim sugerowałam się opinię innych matek, które polecały, bądź wytykały błędy poszczególnych specjalistów.

Profesjonalna chirurgia dziecięca

chirurg dziecięcyGdy okazało się, że polecany chirurg dziecięcy przyjmuje w moim mieście byłam naprawdę zachwycona. Przede wszystkim chirurg ten był najlepszym specjalistą, który pomógł bardzo dużej ilości osób. Przede wszystkim chirurgia dziecięca zajmuje się wszelkimi problemami dzieci, które wymagają interwencji chirurgicznej, od zszywania ran przez usuwanie problematycznych znamion, czy usuwanie wad wrodzonych i przeszczepy skóry. W naszym przypadku problemem była narośl, która mogła mieć bardzo niebezpieczny wpływ na zdrowie mojego dziecka. Narośl znajdowała się na twarzy i z czasem powiększała, trzeba więc było działać szybko. Na szczęście chirurg od razu podjął się zadania i bez większych trudności usunął narośl z twarzy. Bardzo przypadł mi do gustu fakt, że zostało wycięte możliwie mało skóry i założono tylko kilka szwów, w dodatku w taki sposób, że jest szansa, że synkowi nie zostanie praktycznie żadna blizna. Przypadło mi do gustu również podejście lekarza do dzieci, które działało na maluchy kojąco.

Teraz mój synek nie ma już żadnych problemów, wymagających interwencji chirurgicznej. Przede wszystkim narośl została przebadana i okazała się tylko i wyłącznie defektem skórnym, a nie objawem poważniejszego schorzenia. Szwy na twarzy synka zostały już zdjęte, a blizna która pozostała jest już naprawdę malutka i myślę, że z czasem zniknie całkowicie.