Przejdź do treści

Niedrogi leśny słoik

Mieszkam w ścisłym centrum Warszawy. Niestety, mam do dyspozycji wyłącznie kawalerkę. Wokół mojego osiedla nie ma zbyt wiele terenów zielonych. Ostatnio, kiedy postanowiłem nieco nowocześniej urządzić mieszkanie, zwróciłem uwagę, że nie mam zbyt wielu roślinek. Chcąc to zmienić, zwróciłem uwagę na las umieszczony w słoiku.

Kupno lasu w dużym słoiku

las w słoiku cenaNa wyposażenie mojej kawalerki w nowoczesne akcesoria i ozdoby miałem przeznaczoną określoną sumę pieniędzy. Niedawno dostałem w pracy premię, swoją drogą dość pokaźną. Nie przeznaczyłem jej na gadżety, które po miesiącu wylądowałyby na dnie szuflady. Wybrałem się za to do centrum handlowego na zakupy. W zamiarze miałem przede wszystkim wyposażyć swoje cztery kąty w zielone roślinki. Faktem jednak jest, że jeśli chodzi o rośliny – nie mam o nich pojęcia. Nie znam się na ich pielęgnacji, co musiałem brać pod uwagę, dobierając roślinki. Rozwiązanie okazało się jednak prostsze, niż się spodziewałem. Będąc w jednym ze sklepów i przechadzając się po dziale z roślinnością, dostrzegłem las w słoiku Cena takowego przedsięwzięcia nie była zbyt wygórowana, więc nie zastanawiając się długo, włożyłem wybrany słoik do swojego koszyka. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ takowy las w słoiku nie wymagał zbyt dużej wiedzy i pielęgnacji, co bardzo mi pasowało. Prezentował się za to bardzo bogato i miałem nadzieję, że świetnie będzie zdobił cztery ściany mojej kawalerki.

Kiedy wróciłem do swojego mieszkania z zakupów, byłem bardzo zadowolony. Niemal od razu chwyciłem za świeżo zakupiony las w słoiku i zacząłem stawiać go w różne miejsca w moim mieszkaniu. W końcu wybrałem dla niego miejsce na komodzie. Prezentował się wręcz doskonale! Mam nadzieję, że długo będzie cieszył moje oko. Jestem bardzo zadowolony z jego zakupu.