Przejdź do treści

Podróż wygodnym busem zarezerwujemy w aplikacji

 

W epoce internetu i aplikacji mobilnych podróżowanie jest łatwe jak nigdy dotąd. Wystarczy kilka kliknięć czy też dotknięć ekranu w smartfonie, żeby zaplanować i zarezerwować podróż do dowolnego miejsca na świecie. Mało tego, bo przy okazji planowania podróży możemy od razu kupić bilety na przejazd, zarezerwować hotele czy pensjonaty albo wypożyczyć samochód w miejscu docelowym.

Aplikacje z rozkładem jazdy busów i autokarów

wygodne busy z krakowa do niemiecDo zaplanowania niektórych podróży wystarczy nam jeden serwis internetowy lub jego odpowiednik w aplikacji mobilnej, ale czasem może się zdarzyć, że potrzebnych będzie kilka takich aplikacji. Bo jeśli chcielibyśmy pojechać gdzieś busem lub autokarem to najlepiej ściągnąć aplikację dedykowaną dla tego sposobu podróżowania. Nowoczesne apki mobilne oferują podgląd pełnego rozkładu jazdy busów na trasach krajowych i międzynarodowych. Widzimy w nich oferty wszystkich przewoźników prywatnych, a kupienie biletu trwa kilka sekund. Aplikacja zaproponuje nam wygodne busy z Krakowa do Niemiec i podpowie, u którego przewoźnika za przejazd zapłacimy najmniej. A co więcej, niektóre aplikacje umożliwiają zamówienie busa z adresu pod adres, co jest rozwiązaniem doskonałym. Żeby zarezerwować sobie miejsce w busie nie musimy nigdzie dzwonić ani szukać odpowiednich połączeń. Wystarczy jedynie podać skąd chcemy pojechać i dokąd a po chwili zobaczymy całą listę firm transportowych realizujących przewozy na danej trasie.

Bez względu na to z jakiego miasta chcemy pojechać i dokąd chcemy dotrzeć wystarczy w tym celu jedna lub kilka aplikacji mobilnych. Bilet na busa na trasie międzynarodowej kupimy w kilka sekund. I to jeszcze mamy gwarancję, że za bilet zapłacimy możliwie najniższą cenę. A w razie potrzeby możemy zamówić sobie przewóz z domu bezpośrednio do miejsca docelowego.