Przejdź do treści

Prezent dla córki

Dziś wracając z pracy przechodziłam obok dużego sklepu z zabawkami, Postanowiłam wejść i wybrać jakiś niespodziewany prezent dla mojej córki. Dawno już nie dostała żadnych nowych zabawek wiec postanowiłam zrobić jej niespodziankę. Pluszaków, klocków, zabawek edukacyjnych ma już całe mnóstwo – musiałam znaleźć coś innego.

Kupiłam spory, drewniany domek 

duże domki drewniane dla lalekChodziłam po sklepie i szukałam inspiracji. Nagle moją uwagę przykuły duże domki drewniane dla lalek. Jak byłam małą dziewczynką zawsze marzyłam, żeby dostać taki domek do zabawy, jednak się nigdy nie doczekałam. Teraz kiedy mam córeczkę postanowiłam, że taki domek jej kupię. Bardzo spodobały mi się modele z drewna, ponieważ wyglądają naturalnie. Moja córka ma już wiele drewnianych zabawek – zestawy klocków, puzzle oraz drewnianego kotka na sznureczku. Bardzo lubi się nimi bawić. Drewniany domek, który mi się najbardziej spodobał ma trzy piętra. Na parterze jest weranda, przy pierwszym i drugim piętrze znajdują się balkony i dodatkowo na ostatnim piętrze jest duży taras. Domek jest wykonany w kolorze naturalnym z niebieskimi i czerwonymi elementami. Dodatkowo muszę dokupić mebelki aby moja córka mogła go urządzić. Po dokonaniu zakupów wszystkich niezbędnych elementów udałam się do domu aby wręczyć prezent. Byłam bardzo ciekawa czy się spodoba. Córka od razu chwyciła domek i razem zaczęłyśmy go składać. Gdy był już złożony musiała go tylko umeblować. Na parterze urządziła kuchnię oraz salon. Na drugim oraz trzecim piętrze znalazły się sypialnie. Na tarasie wylądowały leżaki do opalania.

Domek bardzo się jej spodobał tak, że bawi się nim codziennie. W każdej chwili możemy dokupić nowe mebelki i go przemeblować ale na razie wystarczą te podstawowe. Jest to fajna zabawka, która rozwija wyobraźnię i kreatywność mojego dziecka.