Przejdź do treści

Prezent na baby shower

Moja koleżanka niedługo zostanie mamą i z tej okazji z pozostałymi dziewczynami organizujemy jej baby shower, czyli przyjęcie wydawane na cześć dziecka. Głównym elementem organizowanej imprezy jest obdarowywanie przyszłej mamy prezentami.

Ocieplane beciki dla niemowlaków

ciepły beciki dla niemowlątOprócz tego na imprezie jest smaczne jedzenie oraz dobra zabawa. Jest to w końcu przyjęcie organizowane przez kobiety i dla kobiet. Moim zadaniem jest zamówienie ciasteczek oraz oczywiście kupno swojego prezentu. Ciasteczka zamówiłam już u pani, która wykonuje je według projektu przesłanego przez zamawiającego. Ja wybrałam ciasteczka w kształcie bodziaków, wózków oraz baloników udekorowane różowym lukrem. Teraz muszę jeszcze kupić prezent dla przyszłej mamy. Z dziewczynami podzieliłyśmy się listą niezbędnych rzeczy, tak żeby nic się nie powtórzyło. Ja muszę kupić ciepły beciki dla niemowląt. Z uwagi na to, że dziecko urodzi się zimą wybiorę ocieplany model. W sklepie ekspedientka poleciła mi taki, który jest wykonany z ciepłej termo froty. Od spodu jest on podszyty materiałem w stu procentach bawełnianym. Jest zapinany na rzep, żeby łatwiej było szybko zawinąć w niego dziecko. Dodatkowo od spodu posiada wkładkę kokosową usztywniającą rożek, którą można w każdej chwili wyjąć. Po rozłożeniu może on pełnić funkcję ciepłej kołderki idealnej do wózka czy nosidełka oraz jako kocyk, na którym można położyć maleństwo. Do tego dokupiłam jej jeszcze kilka par bodziaków na długi rękaw w komplecie ze spodenkami oraz paczkę pampersów bo tego nigdy nie za wiele.

Mam nadzieję, że nasza koleżanka będzie zadowolona z przyjęcia oraz otrzymanych prezentów, które pozwolą jej chociaż w jakiejś części skompletować niezbędną wyprawkę. Oprócz tego zdjęcia wykonane przez fotografa pozostaną miłym wspomnieniem na lata.