Przejdź do treści

Problem bałaganu – co robić?

Każdy rodzic, szczególnie rodzic małych dzieci boryka się w pewnym okresie swojego życia z problemem bałaganu w pokoju dziecięcym lub tam gdzie bawią się jego pociechy. Bałagan to tylko jeden aspekt, ale z pewnością niejeden z nas nastąpił boso na plastikowy klocek czy też potknął się niechcący o drewnianą wieżę. Pomocna staje się w takiej sytuacji skrzynia mądra główka na zabawki.

Hop do skrzyni – czyli jak zapanować nad chaosem

skrzynia mądra główka na zabawkiNieporządek i sterty przewalających się zabawek, bolesne nadepnięcie kilkakrotnie na drewniany klocek czy też ciągła walka o kawałek wolnej i czystej przestrzeni. To rzeczywistość każdego z nas- rodzica. Wspaniałym rozwiązaniem jest skrzynia mądra główka na zabawki. Spełnia ona nie tylko funkcję kufra, jej przyjazny dla wyobraźni wygląd bardzo dobrze komponuje się z wystrojem dziecięcego wnętrza, dodatkowo wieko po zewnętrznej stronie pokryte jest pianką tapicerską, dzięki czemu skrzynia mądra główka na zabawki może pełnić też funkcję zgrabnej ławeczki dziecięcej. Taka skrzynia to bardzo dobry i funkcjonalny mebel, uczący dzieci utrzymywania porządku oraz sprzątania w krótkim czasie, bo dużo łatwiejsze jest umieszczenie zabawek w skrzyni niż mozolne ich ustawianie i odkurzanie na półkach. Wrzucanie zabawek do skrzyni może okazać się też świetną zabawą.

Podsumowując, skrzynia mądra główka na zabawki to absolutny hit wśród rodziców na forach. Ten nabytek na pewno zadowoli każdego z rodziców a efekty w postaci porządku w pokoju pociechy będą zadowalające.Skrzynia to nie tylko stróż porządku w pokoiku ale także wygodna kolorowa ławeczka do zabaw. Skrzynia mądra główka jest dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu każdy maluch zrozumie magie porządku, a także polubi skrzynię za jej bajkowy wygląd, który pobudza wyobraźnię.