Przejdź do treści

Przed świętami zamówiłem pranie dywanów

Jak co roku przed świętami musiałem wziąć się za tak zwane świąteczne porządki. Nie lubię tego robić, bo generalnie uważam, że nie sprzątam najlepiej. Moim zadaniem przed kolejnymi świętami było wypranie wszystkich dywanów w naszym domu. Wziąłem się więc na sposób i skorzystałem z usług firmy, która takie pranie wykonuje przy użyciu specjalnego urządzenia.

Wyprane dywany wyglądają teraz jak nowe

pranie dywanów w ŁodziW naszym domu zawsze panuje taka zasada, że dzielimy się obowiązkami na całą naszą trójkę. Żona zajmuje się kuchnią i oknami, ja podłogami i dywanami a nasz syn sprząta dokładnie swój pokój. O ile jeszcze podłogi potrafię umyć naprawdę dobrze o tyle specjalistom od prania dywanów nie jestem. Poza tym uważam, że trzeba mieć do tego specjalne narzędzia, bo nie sztuką jest zmoczyć dywan i go nie dosuszyć. I właśnie dlatego odpowiednio wcześniej znalazłem firmę oferującą naprawdę profesjonalne pranie dywanów w Łodzi. Zleciłem wypranie wszystkich domowych dywanów, których mamy aż osiem, więc nie było to wcale małe zlecenie. Za dokładne wypranie wszystkich dywanów zapłaciłem siedemset złotych, ale muszę przyznać, że było warto. Nasze domowe dywany wyglądają teraz jak nowe. Firma, która je prała miała specjalistyczne urządzenia piorące, które nie tylko piorą, ale również osuszają wyprane dywany. Chociaż nie lubię wydawać pieniędzy to muszę przyznać, że w tym przypadku warto było wydać każdą złotówkę.

Za chwilę święta, a w naszym domu wszystko już wysprzątane i przygotowane. Dzięki mojej mądrej decyzji wszystkie dywany nabrały zupełnie nowego blasku. Teraz już wiem, że przynajmniej raz w roku warto zamówić firmę, która profesjonalnie pierze dywany. To jednak nie to samo co ich samodzielne wypranie, po którym nie ma jak dywanu dokładnie osuszyć.