Przejdź do treści

Przyjemny w dotyku kokon

  • przez

 

Na rynku działa nawet kilkaset sklepów z akcesoriami dla niemowląt, zatem jest gdzie szukać produktów dla maluchów. Znajdziemy w nich niemalże wszystko czego potrzebuje maluch, a także jego mama w okresie pierwszych dwunastu miesięcy.

Z czego są robione kokony niemowlęce?

ciepły kokon niemowlęcy minkyProduktów dla niemowląt na rynku jest bardzo dużo, gdyż zapotrzebowanie stale rośnie. Maluchy są całkowicie zależne od rodziców, dlatego też konieczne jest zadbanie o uch bezpieczeństwo i komfort, kiedy nie ma przy nich rodzica. Przede wszystkim, odnosi sie to do zapewnienia dziecku odpowiedniej ilości ubranek, wózka czy też przytulnego miejsca do spania. Niemowlęta przeważnie śpią w łóżeczka ze szczebelkami, gdyż takie są dla nich najbezpieczniejsze, jednakże mają w nich bardzo dużo miejsca w pierwszych miesiącach życia, co może dla nich być nieco przerażające. Dlatego też wielu rodziców kupuje dla swojego dziecka ciepły kokon niemowlęcy minky, który idealnie pasuje nie tylko do łóżeczka, ale także do wózka. Kokon sam sobie jest rodzajem ciepłego materacyka, który ma kształt pontonu, gdyż ma podwyższane brzegi. Dzięki takiej formie, maluch jest w nim całkowicie bezpieczny, ponieważ nie ma szans żeby wypadł. Z tego względu można w nich kłaść malucha w dowolnym miejscu, na przykład na stole, podłodze czy na łóżku rodziców. Jego dodatkową zaletą jest to, że posiada regulację obwodu, dzięki czemu można go dopasować do wielkości dziecka, a jak wiadomo, maluchy lubią mieć ciepło i ciasno. W związku z tym, kokon jest dla nich idealnym miejscem.

Zakup kokonu niemowlęcego nie powinien być problemem, ponieważ jest on powszechnie dostępny w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt. Kupimy go także w internecie, tym bardziej, że w siec ceny produktów dla dzieci są znacznie bardziej atrakcyjne.