Przejdź do treści

Przysłano mi ofertę angielskiego dla firm

Zarządzam dość sporym przedsiębiorstwem i zatrudniam głównie młodych ludzi. Moja firma zajmuje się telesprzedażą i oferujemy najlepsze produkty na rynku. Często otrzymuję interesujące oferty z różnych firm a nawet ze szkół językowych.

W firmie pracownicy chcą zapisać się na angielski

angielski dla firm bydgoszczWiadomo i to nie od dziś, że inwestycja w pracownika jest bardzo ważna. Człowiek musi się rozwijać i być doceniany. Wtedy jeszcze lepiej wykonuje swoje obowiązki. Najwięcej korespondencji otrzymuję w poniedziałek i zawsze wszystko sam przeglądam. Tego dnia przysłano mi ofertę na angielski dla firm bydgoszcz i zainteresowałem się tym, ponieważ zajęcia miałyby odbywać się w siedzibie firmy. Mam kilka sal konferencyjnych, które się do tego idealnie nadają. Takie rozwiązanie odpowiadało mi najbardziej. Zapoznałem się ze szczegółami tej oferty i uznałem, że jest ona jak najbardziej odpowiednia dla naszego przedsiębiorstwa. Koszty, które miałbym z tym ponieść są stosunkowo nieduże a i tak mogę sobie fakturę wrzucić w koszty to nie jest tak źle. Postanowiłem najpierw jednak zapytać pracowników, czy są chętni na naukę w takiej formie i sprawdzić ile osób będzie chętnych. Potrzebna jest co najmniej jedna grupa. Nie zdziwiłem się nawet, że wszyscy byli chętni. Pracownicy mogą chodzić na ten angielski dla firm bydgoszcz całkowicie za darmo, ponieważ nie ponoszą żadnego kosztu. Zajęcia mają się odbywać dwa razy w tygodniu od godziny szesnastej jak kończymy pracę. Zapisali się praktycznie wszyscy i utworzyłem kilka grup.

Współpracuję z tą szkołą językową od roku i widzę bardzo dobre efekty nauki. Moi pracownicy coraz lepiej porozumiewają się w języku angielskim. Zorganizuję im wyjazd integracyjny gdzieś za granicą, by jeszcze bardziej mogli się wykazać.