Przejdź do treści

Ścierki i inne akcesoria kuchenne

Własny biznes był dla mnie najlepszym pomysłem na zarobkowanie w dorosłym życiu. Praca na etacie w ogóle nie wchodziła w grę, ponieważ wolałam być szefem sama dla siebie. Przykład przedsiębiorczości dali mi rodzice, którzy z dużymi sukcesami przez wiele lat prowadzili znaną w całym regionie firmę. Niedawno ją sprzedali, a mi pomogli rozkręcić własny interes.

Produkcja kuchennych ścierek

ścierki kuchennePodczas gdy po studiach większość moich znajomych zabrała się za poszukiwanie pracy, ja otwierałam własną działalność gospodarczą. Wizja na tego typu zarobkowanie pojawiła mi się już kilka lat wcześniej, kiedy to zdałam sobie sprawę z tego, jakie życie mają moi rodzice. Doprowadzili oni swoją firmę do takiej samodzielności, że swobodnie funkcjonowała ona bez nich. Żeby zupełnie uwolnić się od obowiązków, sprzedali firmę, zostawiając sobie udziały. Za uzyskane pieniądze pomogli mi otworzyć firmę. Postanowiłam, że zajmę się produkcją designerskich akcesoriów kuchennych. Moim produktem flagowym są wysokiej jakości ścierki kuchenne, które doskonale wchłaniają wodę, przez co można wycierać nimi do sucha. Zadbałam też oto, żeby ścierki miały nietypowe wzory. Pojawiają się więc na nich zabawne nadruki, inspirujące napisy, a także artystyczne wzory. Coraz więcej osób poszukuje takich produktów codziennego użytku o nietypowym wyglądzie. Stąd pomysł na ścierki kuchenne inne przydatne akcesoria. W planach mam rozszerzanie asortymentu, żeby cały czas się rozwijać.

Prowadzenie własnego biznesu było dla mnie najlepszym pomysłem na zarobkowanie. Przedsiębiorczości nauczyłam się od rodziców i od razu po studiach postanowiłam otworzyć swoją firmę. Na razie jestem na początku jej rozkręcania. Produkuje akcesoria kuchenne a flagowym produktem są ścierki kuchenne.