Przejdź do treści

Serwis Vaillanta ma już kilkudziesięcioletnią tradycję

 

Pod bardzo tajemniczo brzmiącą nazwą Serwis Vaillant nie kryje się nic innego, jak tylko autoryzowany serwis urządzeń grzewczych firmy Vaillant, specjalizującej się do stu lat w branży instalacyjnej. Serwis ten obejmuje w całej Polsce niemalże 2000 firm świadczących fachową i profesjonalną obsługę serwisową, dostosowaną zawsze do potrzeb indywidualnego Klienta. 

Serwisy Vaillanta dają komfort obsługi pieców grzewczych

Serwis VaillantaW dzisiejszych czasach Serwis Vaillanta jest bardzo szeroko rozwiniętym wsparciem ze strony firm instalacyjnych i serwisowych. Jego powstanie sięga roku 1874, kiedy to Johann Vaillant założył swoje pierwsze przedsiębiorstwo. Ponad kilkudziesięcioletnia tradycja pozwala obecnie na zaspokojenie potrzeb każdego indywidualnego Klienta i budzi zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa. Od momentu założenia przez jego twórcę pierwszej firmy, Serwis Vaillanta czyni nieustanne starania w byciu coraz bliżej swoich Klientów. Produkowane kotły i piece gazowe cechuje bardzo wysoka jakość Bogaty asortyment firmy z długoletnią tradycją zapewnia dostępność  praktycznie wszystkich części kotłów i pieców gazowych, co świadczy o wypracowanej przez lata jakości i marce. Obecnie Serwis Vaillanta obejmuje także coraz popularniejsze w ostatnich latach kolektory słoneczne stanowiące źródło energii odnawialnej i obniżającej koszty ogrzewania. Wszystko to sprawia, iż Serwis Vaillanta to nie tylko jakość i fachowość usług, ale też nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Nadto firma świadczy swoim Klientom światowej jakości serwis urządzeń, ich montaż oraz obsługę. Nadto, Serwis Vaillanta to także okresowe przeglądy wszystkich instalacji gazowych, serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny, który zapewnia komfort przez cały okres użytkowania produktów.

Ponad stuletnia tradycja firmy zapewnia serwis na najwyższym poziomie. Dziś Serwis Vaillanta to przede wszystkim jakość części, stały dostęp do obsługi technicznej urządzeń, nawet po upływie serwisu gwarancyjnego. Nadto, należy mieć na uwadze, iż Serwis Vaillanta to poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a także indywidualne podejście do każdego Klienta.