Przejdź do treści

Stabilne zatrudnienie dzięki klubom nocnym

Zawsze lubiłam pracę za barem. Już w technikum powiększałam swoje kwalifikacje w tym zakresie. Najwięcej przyjemności sprawił mi jednak doskonały kurs barmański organizowany w mojej szkole. Wtedy bardzo dużo się nauczyłam i korzystałam z tej wiedzy przy każdej możliwej okazji.

Byłam barmanką w porządnym klubie nocnym 

kluby nocne w toruniuPewnego dnia stwierdziłam, że czas poszukać jakiegoś innego zatrudnienia. Przeglądając ogłoszenia zauważyłam, że barmanki są bardzo poszukiwane.. Tak na prawdę mogłam sama przebierać w ogłoszeniach. Najwięcej ofert wystawiały kluby nocne w toruniu. Tam można było poszukać tego co nas interesuje. Zdecydowałam się, że wyślę swoje dokumenty do kilku takich klubów. Moja koleżanka pracowała w jednym z nich i stwierdziła, że nie zamieniłaby tej pracy na żadną inną. Spełniała się za barem i miała stały kontakt z klientami. Na dodatek wiedziała, że ma stabilne zatrudnienie, a pensja jest regularnie wypłacana. Ja również szybko znalazłam pracę w jednym z klubów nocnych. Okazało się, że poszukują barmanki oraz kelnerki, a ja nadawałam się na te stanowiska. Zaoferowano mi od razu stabilną umowę i miałam grafik pracy na cały miesiąc z góry. To była dla mnie wielka wygoda, ponieważ kilka lat temu pracowałam w innych miejscach i nigdy nie wiedziałam kiedy powinnam przyjść do pracy. Na szczęście dzięki klubom nocnym w Toruniu ten problem sam się rozwiązał. Praca na barem stała się jedną z moich ulubionych czynności. Mogłam łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką i doskonalić swój warsztat.

Na dodatek dzięki takiej posadzie poznałam wieli interesujących ludzi i nigdy nie byłam samotna. Zawsze mogłam wyjść do kina z nowymi koleżankami z pracy lub umówić się na kawę. Cieszyłam się, że moje życie w końcu wyglądało lepiej niż poprzednio, a ja robię to co lubię.