Przejdź do treści

Tanie nasiona marihuany

  • przez

Jako istoty żywe jesteśmy zmuszeni żyć w symbiozie z otaczającą nas przyrodą. Zarówno świat roślinny jak i zwierzęcy przyciąga naszą uwagę ale wywołuje też lęk i niepokój. Piękno przyrody budzi sprzeczne emocje, z jednej strony fascynuje nas, z drugiej zaś wywołuje niepokój. Jednak od początku istnienia ludzkości wykorzystywana była w celach konsumpcyjnych i leczniczych.

Czy warto kolekcjonować nasiona marihuany?

nasiona marihuany tanioJedną z najbardziej kontrowersyjnych roślin jest marihuana. Jednym kojarzy się z cudownym lekarstwem ratującym zdrowie a nawet życie, natomiast innym z niebezpiecznym narkotykiem siejącym spustoszenie w organizmie człowieka. Należy nadmienić iż jej hodowla jest zabroniona w naszym kraju i za łamanie tego zakazu grożą surowe sankcje. Dopuszczalny jest jedynie zakup nasion w celach kolekcjonerskich. Na terenie Polski istnieje jedynie kilka sklepów stacjonarnych w których możliwy jest zakup tego asortymentu. Cena jest różna i waha się od kilkunastu do pięćdziesięciu złotych za nasionko. Jeśli zaś chodzi o nasiona marihuany tanio sklep internetowy ma najkorzystniejszą ofertę. Nasiona marihuany łatwo kiełkują, kwitną praktycznie o każdej porze roku jeśli temperatura otoczenia spada poniżej dziesięciu stopni Celsjusza. Jednak w naszym kraju nie ma możliwości wysiewu i hodowli roślin. Nawet zalegalizowanej marihuany leczniczej, pomimo jej dobroczynnego działania na wiele schorzeń trudnych do wyleczenia nie możemy legalnie uprawiać. Nawet rośliny pozbawione w całości THC i działania narkotyzującego pod żadnym pozorem nie mogą być uprawiane.

Otaczająca nas przyroda nadal kryje wiele niespodzianek i tajemnic. Staramy się od wielu dziesiątek lat uczynić ją swoim sprzymierzeńcem, ale nie zawsze jest to możliwe. Warto jednak zapoznać się z nią bliżej i jak najwięcej korzystać z jej dobrodziejstw.