Taśma ledowa jest coraz bardziej popularna

  • by

 

Moi rodzice poprosili mnie, żebym wymyśliła ciekawe rozwiązanie oświetlenia nocnego. Byłam strasznie podekscytowana tym, ponieważ niedawno skończyłam studia architektoniczne i chciałam się wykazać. Długo zastanawiałam się, jak zaskoczyć rodziców, bo miałam naprawdę sporo pomysłów w tym kierunku.

Gdzie zastosowałam taśmę ledową?

taśmy led 230vOstatecznie postanowiłam zastosować taśmy led 230v przy schodach. Późnym wieczorem i w nocy dają niesamowity efekt. Poza tym nie potrzeba zapalać wyrazistego światła, a wystarczy zastosować taśmy ledowe. Dają one niesamowity klimat oraz wyrazistość barw taśmy jest zdecydowanie bardziej stosowana, ale moim zdaniem to jest właśnie ogromny plus. Ponadto wydaje mi się, że taśmy led 230v można zastosować w miejscach trudno dostępnych, co uważam za jedną z ważniejszych zalet. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych można dostać różne odcienie, kolory taśm, dlatego warto zwrócić na to uwagę. Mój kolega często mówi o nich, ponieważ najbardziej podoba mu się fakt, że nie nagrzeją się one tak mocno w przeciwieństwie do klasycznego oświetlenia. Ponadto jeśli komuś z nas zależy na rozwiązaniu ekologicznym, jeśli chodzi o oświetlenie. Dlatego coraz bardziej popularne stają się właśnie taśmy ledowe. Warto także wspomnieć o montażu taśmy ledowe są łatwe i proste, więc nie trzeba się bać, że coś zepsujemy albo nie uda nam się to zrobić. Moim rodzicom bardzo spodobał się efekt schodów późnym wieczorem. Stwierdzili, że wpadłam na świetne rozwiązanie.

Jeśli zależy nam na szybkiej zmianie i ożywieniu pomieszczenia, warto właśnie skupić się na taśmie ledowej. Moim zdaniem to jedna z najprostszych metod, aby zmienić coś w pokoju dziennym. Najbardziej chyba zachwyciły mnie swoją prostotą, a z drugiej strony efektem końcowym. Naprawdę warto zobaczyć, jaki efekt one robią na żywo.