Przejdź do treści

Usługi dodatkowe do sesji fotograficznych

Kosztorys sesji biznesowej zawsze uzależniony jest od wielu czynników. Wiadomo, że można postawić na zwykłego fotografa, który zajmuje się różnymi dziedzinami fotografii, w tym sesjami biznesowymi. Taki rozwiązanie będzie na pewno tańsze, ale czy lepsze?

Usługi wizażystki i stylistki w trakcie sesji

sesje korporacyjne WarszawaObecnie na polskim rynku można skorzystać z ofert firm fotograficznych, które zajmują się tylko sesjami biznesowymi i mają nawet do dyspozycji własne studio zdjęciowe. W standardowym kosztorysie takich firm fotograficznych uwzględniony zostaje bardzo często wkład wizażystki w sesje zdjęciowe. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne. Fotografowie, którzy zajmują się sesjami biznesowymi tylko dorywczo, rzadko korzystają z pomocy takich specjalistów jak wizażystka. A przecież sesje korporacyjne Warszawa maja przynieść jak najlepsze efekty – przede wszystkim pod względem wizualnym. Do zadań wizażystki na planie sesji zdjęciowej należy wykonanie profesjonalnego makijażu. Taki makijaż wykonywany jest nie tylko u pań, które biorą udział w sesji biznesowej, ale również u mężczyzn. Oczywiście makijaż u mężczyzn jest praktycznie niewidoczny i chodzi tylko o to, by zakryć niedoskonałości i by twarz nie świeciła się przy błysku flesza. Do zadań wizażystki bardzo często należy również ułożenie włosów. Na życzenie można też skorzystać z usług fryzjerskich, ale to trzeba ustalać z firmami fotograficznymi wcześniej.

Warto też zastanowić się nad skorzystaniem z usług dodatkowych, które wcale nie należą do najdroższych, a na pewno poprawią jakość sesji zdjęciowej. Mowa np. o usługach stylistki. Dzięki tej usłudze możliwy jest wybór i wypożyczenie określonej ilości ubrań na czas sesji. Będą to ubrania biznesowe, pochodzące od najlepszych marek. Na pewno warto zdecydować się na taką sesję zdjęciową.