Widowiskowy pokaz pirotechniczny na weselu

Mój brat w ubiegłym miesiącu się ożenił. Jego żona jest moją bliską przyjaciółką. Jestem bardzo zadowolona, że się w sobie zakochali. Głęboko wierzę, że będą razem szczęśliwi. Znają się bardzo długo i ciężko im się czymś zaskoczyć. Jednak w tym wyjątkowym dniu, dniu ślubu, Aneta zrobiła coś czego Marcin się nie spodziewał. Goście byli również miło zaskoczeni.

Weselny pokaz sztucznych ogni to piękne widowisko

widowiskowe pokazy pirotechniczne na weseleImpreza odbywała się na obrzeżach miasta. W okolicy był lat i pastwiska. Panowała tam sielska atmosfera. Narzeczeni nie chcieli spędzać tego wyjątkowego dnia w sali w centrum miasta. Na jakiś czas przed weselem przyszła panna młoda poprosiła mnie o pomoc w organizacji wyjątkowej niespodzianki dla mojego brata. Znalazła firmę, która organizuje widowiskowe pokazy pirotechniczne na wesele. Bardzo jej zależało, by urządzić coś takiego na swoim własnym ślubie. Mój brat uwielbia takie rzeczy. Od wielu lat jego pokaz sylwestrowy budził niemałe zainteresowanie na naszym osiedlu. Firma, którą znalazła Aneta, była bardzo dobrze zaopatrzona. Pracownik dopytał o charakter pokazu i zaproponował trzy rozwiązania. Ekipa pirotechniczna przyjechała wieczorem, kiedy goście bawili się na sali. Po oczepinach wszyscy goście zostali poproszeni i wyjście na zewnątrz. Pokaz był niezwykle widowiskowy. Mój brat był zachwycony. Nie spodziewał się takiej niespodzianki. Nic nie podejrzewał. Miło było zobaczyć taką radość na jego twarzy.

Ślub był jak z bajki. Panna młoda wyglądała przepięknie, rodzice płakali. Samą imprezę po ślubie zapamiętam na bardzo długo. Bardzo dobrze się bawiłam i nie przeszkadzały mi w tym obowiązki świadkowej brata. Owszem, musiałam dużo czasu spędzać na rozmowie z obsługą sali, ale nie przeszkodziło mi to dobrze się bawić. Tort wyglądał pięknie i smakował pysznie.