Przejdź do treści

Wizualizacja złotych śrub do felg w aucie

Ostatnio miałem przyjemność znaleźć się w jednym z punktów zajmujących się szeroko pojętym tuningiem samochodowym. W przeszłości nie spodziewałem się nigdy, że kiedykolwiek będę modyfikował swój samochód, ale była jedna rzecz, która naprawdę mocno mi się podobała.

Złotych śrub do felg nie było na rynku wiele

śruby do felgWiedziałem, że znajdę tam to, czego szukałem – na ich stronie internetowej były informacje o tym, że mieli coś takiego w swojej ofercie. Pojechałem tam by obejrzeć na własne oczy, jak prezentują się ich produkty. Okazało się, że ich złote śruby do felg faktycznie są tak ładne w rzeczywistości jak na zdjęciach. Początkowo nie wiedziałem, że będzie to aż tak świetnie wyglądało. Spodziewałem się tego – lakier mojego samochodu był fioletowy, w związku z tym złote elementy na pewno będą dobrze z tym współgrały. Firma miała na miejscu program który umożliwiał wgranie zdjęć samochodu i wizualizację efektu po przeróbkach. Sprawdziliśmy, jak będą wyglądały złote śruby. Efekt był oszałamiający – nawet sam właściciel zakładu mówił, że wygląda to naprawdę świetnie. Mimo wszystko chciałem sprawdzić, czy rzeczywistość będzie równie piękna jak obrazek. Jeszcze przed zakupem zamontowaliśmy złote śruby na jedno z kół. Faktycznie wszystko ze sobą idealnie współgrało. Zapłaciłem ustaloną wcześniej kwotę i pojechałem do domu ze złotymi śrubami na jednym z kół. Resztę wymieniłem sam – znałem się na tym bardzo dobrze. Gdy skończyłem auto wyglądało olśniewająco. Co najmniej jakbym wymienił całe felgi, a nie tylko śruby do nich.

Oczywiście byłem w pełni świadomy tego, że tego typu modyfikacje nie każdemu mogą się spodobać. Moja żona nie próbowała nawet udawać jednak, że cokolwiek jest teraz nie tak jak powinno. Gdy powiedziałem jej, ile zapłaciłem, była bardzo zadowolona mówiąc, że wcale nie wydałem dużo.