Przejdź do treści

Włącznik do światła z pilota

 

Jakiś już czas temu, niestety dokładnie kiedy to było nie jestem w stanie stwierdzić bez zaglądania w moje firmowy papiery, jednak myślę, że było to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu. Wtedy właśnie musiałam rozpocząć nową działalność gospodarczą i po wielu przemyśleniach postanowiłam produkować nowe włączniki światła sterowane pilotem.

Jak zrobić włącznik świetlny sterowany pilotem?

włączniki światła sterowane pilotemJak się okazało w czasie kiedy ja szukałam nowego dobrego pomysłu na biznes na rynek wchodziła pewna nowość. Chodzi tutaj oczywiście o włączniki światła sterowane pilotem. Była to bardzo dobra nowinka technologiczne, o której chciałam się jak najwięcej dowiedzieć. W calu znalezienia informacji na temat takich włączników postanowiłam najpierw, że poszukam czegoś na ich temat w internecie. Jak się okazało znalezienie informacji wcale nie było takie łatwe, chodziło tutaj przede wszystkim o fakt, że nie było można jeszcze znaleźć niczego o takich nowych włącznikach do światła w języku polskim. Musiałam więc poszukać informacji w innym języku. Starałam się znaleźć coś sensownego na przykład w języku angielskim lub też niemieckim. Próbowałam też innych języków, niestety nie udało mi się znaleźć sensownych informacji na ten temat. Całkiem przypadkiem jednak trafiłam na producenta takich nowych włączników które można było sterować zarówno pilotem jak i głosem. Musiałam się o nich wszystkie dowiedzieć. Na całe szczęście producent, był bardzo miłym człowiekiem i postanowił mi wszystko wyjaśnić.

Została mi tylko kwestia tego, jak założyć całkiem nową działalność gospodarczą, której głównym zadaniem będzie produkcja, dystrybucja i sprzedaż nowych ściennych włączników sterowanych za pomocą pilota. Postanowiłam, że muszę wynająć także większy magazyn.