Przejdź do treści

Właściwości lakierów hybrydowych

Manicure wykonywany przy użyciu lakierów hybrydowych w ostatnim czasie dość solidnie zdominował tematykę kobiecych wizyt u kosmetyczek. Coraz więcej z nas decyduje się również na zakupienie właściwego sprzętu i lakierów, które umożliwią nam wykonywanie tego typu manicure w domowym zaciszu, co doskonale sprawdza się w chwili, gdy jesteśmy częstym gościem w gabinecie kosmetycznym.

Kilka słów o lakierach Bluesky

polecany lakier hybrydowy blueskyNa rynku dostępnych jest wiele lakierów hybrydowych, dostarczanych przez różnorodnych producentów. Jednym z producentów zajmujących się produkcją lakierów hybrydowych, jest firma Bluesky. Jeśli chodzi o polecany lakier hybrydowy Bluesky, niezwykle trudno wskazać tylko jeden konkretny lakier, ponieważ firma Bluesky wprowadziła na rynek kilka serii lakierów do wykonywania popularnych hybryd, w związku z czym klientki dysponują dużym i różnorodnym wyborem produktów. Najliczniejszą reprezentacją kolorów charakteryzują się dwie podstawowe kolekcje firmy Bluesky, a mianowicie seria AAAAA i seria Classic, w których zawierają się lakiery o pastelowym odcieniu, ale również te z perłowym połyskiem i drobnym albo grubszym brokatem w strukturze. W skład asortymentu Bluesky wchodzą jednak nie tylko serie klasyczne, ale też serie, w których znajdziemy lakiery dające odpowiednie efekty na paznokciu, znane nam na pewno z różnorodnych zdjęć zamieszczanych w internecie przez znane kosmetyczki.

Wśród serii specjalnych znajdziemy więc lakiery cechujące się metalicznym, wręcz chromowym, połyskiem, a także takie, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie, niezwykle modnego w ostatnim czasie, efektu kociego oka na paznokciu. Interesującym rozwiązaniem na pewno są też lakiery, które pozwalają na uzyskanie neonowego efektu świetnie sprawdzającego się na imprezach klubowych.