Przejdź do treści

Wygodne szafki robocze dla pracowników

Sklepy które otrzymaliśmy jako część inwentarza po niedawno zlikwidowanej firmie były na ogół w bardzo dobrym stanie. Nie wymagały wiele pracy i mogliśmy spokojnie zająć się ich renowacją i dostosowaniem do wyglądu, używanego przez naszą firmę na wszystkich obiektach. Jednak nauczeni doświadczeniem, postanowiliśmy zasięgnąć rady pracowników odnośnie potencjalnych zmian.

Wygodne szafki dla pracowników

praktyczne szafki ubraniowe dla pracownikówTak jak się spodziewaliśmy, jednym z pierwszych tematów, jakie pracownicy wyłożyli było oczywiście wyposażenie szatni. Mimo iż znajdowały się w niej szafki pracownicze, to jednak były one bardzo stare i niezbyt funkcjonalne, prawdopodobnie nie będąc wymienianymi od powstania sklepu. Wielu z nich nie dało się nawet zamknąć, dlatego też były one pierwszym elementem wyposażenia, jakie zostało wymienione. Zamówiliśmy więc praktyczne szafki ubraniowe dla pracowników, w ilości wystarczającej dla wszystkich osób z personelu, ale również kilka zapasowych sztuk, na wypadek zwiększenia liczby załogi. Szafki te posiadały bardzo wygodne półki do przechowywania rzeczy osobistych i wieszaki na ubrania, zarówno robocze jak i prywatne, a każdy pracownik mógł mieć swoją przypisaną szafkę, która służyła również jako miejsce przechowywania odzieży roboczej i drobnego wyposażenia, ale także do przechowania zakupów pracowniczych, zrobionych w sklepie.

Szafki były zamykane na zamek kluczem dostępnym tylko dla użytkownika danej szafki, a ich otwarcie bez jego użycia było bardzo trudne, i zazwyczaj mogło zwrócić uwagę innych pracowników czy personelu ochrony. z. Pracownicy mogli więc przechowywać w nich dokumenty i ubrania bez obawy o utratę jakichkolwiek rzeczy osobistych, a przekładało się to na o wiele większe zadowolenie pracowników i poczucie bezpieczeństwa w pracy.