Przejdź do treści

Wyjątkowy prezent dla koleżanki

Moja przyjaciółka miała niedawno urodziny. Skończyła czterdzieści lat. niestety nie mogłam być tego dnia z nią. Bo po prostu byłam prawie miesiąc na delegacji nad morzem. Nie miałam czasu też żeby kupić jej coś wcześniej na prezent.

Zakup bursztynu na prezent

bursztyn w niskiej cenieDlatego też postanowiłam, że kupię jej coś znad morza. Jakiś czas zastanawiałam się z czego ona by się najbardziej ucieszyła. I doszłam do wniosku, że ona tak jak każda kobieta lubi bardzo różnego rodzaju błyskotki. Pomyślałam, że widziałam naprawdę bardzo ładną srebrną biżuterię z bursztynem. W sumie tak mi się spodobała, że jakiś czas ją oglądałam. A do koleżanki coś takiego bardzo by pasowała. Bo ona farbuje włosy na rudy kolor i bursztyn by świetnie współgrał z tym. Zastanawiałam się tylko gdzie kupię bursztyn w niskiej cenie bo jednak tamten nie był za tani. W sumie spytałam się osób, z którymi byłam na delegacji. Oni byli tu już wiele razy także możliwe, że wiedzieli gdzie najkorzystniej będzie zrobić takie zakupy. I koleżanka powiedziała mi, że może ze mną nawet pójść w jedno miejsce. Ona w tamtym roku kupowała prezent dla swojej mamy. I cena za biżuterię była dużo niższa niż gdzieś indziej. Także po pracy udałyśmy się tam. Był to mały sklepik. Jednak w środku było tam bardzo dużo biżuterii. Muszę przyznać, że była ona wyjątkowa i oryginalna. Od razu zauważyłam piękny łańcuszek z wisiorkiem z bursztynu. Wyglądał on pięknie. w sumie to mogłam sobie nawet wyobrazić to jak będzie w nim wyglądała moja koleżanka.

Cena za niego też nie była wygórowana. Dlatego też postanowiłam go zakupić. Przy okazji dla siebie kupiłam bransoletkę bo też chciałam mieć jakąś ładną pamiątkę. Cieszyłam się, że za to wszystko nie zapłaciłam dużo. A gdy wręczyłam prezent koleżance była bardzo szczęśliwa.