Wypad na weekend

  • by

Jestem ze swoją dziewczyną niemal pół roku. Odkąd ją poznałem, mam wrażenie, że stałem się innym człowiekiem. Jestem troskliwy, radosny i ciągle chciałbym spędzać z nią czas, dbając o nią. Dlatego też kiedy wiosna była w pełni, postanowiłem, że zaproszę ją na wypad do Wrocławia, który miałby być naszym pierwszym romantycznym weekendem. Nie mogłem się już doczekać wyjazdu!

Weekendowy wypad do Wrocławia

romantyczny weekend WrocławPodczas jednego z wiosennych spacerów ze swoją dziewczyną, wpadłem na pomysł, że fajnie byłoby gdzieś się razem wybrać. Mowa była o wspólnym weekendzie, ponieważ w firmie, w której pracuję, jest dość gorący okres, który nie pozwoliłby mi na wzięcie urlopu. Długo się nie zastanawiając, zaprosiłem swoją ukochaną na romantyczny weekend Wrocław miał być miastem, w którym spędzimy wspólny czas. Obydwoje byliśmy już nie raz w tym mieście, ale nigdy razem. To miał być nasz pierwszy romantyczny weekend, dlatego też obydwoje byliśmy tak podekscytowani. Rzecz jasna zorganizowanie hotelu wziąłem na siebie, ponieważ chciałem pokazać jej się z dobrej strony. Miałem nadzieję, że mi się uda. Poza tym ja lubię organizować różne wycieczki. Kiedy wyjeżdżaliśmy gdzieś z przyjaciółmi, to ja wiodłem główny prym w organizowaniu tego typu wyjazdów. Bardzo chciałem, by ten romantyczny wyjazd do Wrocławia jeszcze bardziej zbliżył mnie i moją dziewczynę. Już teraz czułem, że jesteśmy sobie pisani.

Teraz kiedy wróciliśmy z romantycznego wypadu do Wrocławia, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Pozostały z nami niezwykłe zdjęcia i jeszcze piękniejsze wspomnienia! Weekend był cudowny. Spędziliśmy razem świetny czas, jeszcze bardziej się do siebie zbliżając i przekonując. Miałem dziwne przekonanie graniczące z pewnością, że już niedługo wrócimy do pięknego Wrocławia.