Przejdź do treści

Zadaszenia do tarasów, otwierane dachy

 

Muszę napisać, że jakiś już czas temu, zostałam zmuszona do zmiany pracy i wybrałam ostatecznie to, aby produkować zadaszenia do różnych tarasów, w formie otwieranych dachów. Zawsze chciałam takie robić. Rzecz działa się mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, nie jestem w stanie dokładnie określić czasu bez zaglądania do dokumentów firmowych.

Jakie zadaszenia do tarasów z otwieranym dachem wybrać?

zadaszenie tarasu otwierany dachJak wpadłam na to, aby produkować nowe zadaszenia do tarasów i balkonów, które posiadają otwierany dach? Nie było to proste zadanie, dlatego też postanowiłam, że zrobię z tego poradnik. Wpadłam na taki właśnie pomysł całkiem przypadkowo. Dobrze, że w ówczesnym czasie sama chciałam wykonać dla siebie takie zadaszenie tarasu, myślałam, że uda mi się znaleźć firmę, które wykona zadaszenie dla mnie bardzo szybko i tanio. Postanowiłam, że poszukam informacji na temat takiego zadaszenia w internecie. W tym też celu wpisałam w największą a zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – zadaszenie tarasu otwierany dach. Dodałam jeszcze oczywiście pobliskiego bardzo duże miasta i województwo, żeby znaleźć ekipę, jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania. Okazało się jednak, że nie da się znaleźć nikogo w pobliżu, kto oferowałby takie zadaszenia. Musiałam sprawę bardzo dobrze przemyśleć i postanowiłam, że spróbuję wykonać samodzielnie takie właśnie zadaszenie. Jak się okazało udało się je zrobić bardzo szybko i sprawnie, a co więcej wyszło naprawdę piękne.

Wtedy też postanowiłam, że będę wykonywać takie właśnie zadaszenia na zamówienie. Oczywiście chciałam je również montować u swoich przyszłych klientów, jak się bardzo szybko okazało mój pomysł był bardzo dobry, ponieważ już za kilka dni miałam bardzo dużo zamówień.