Przejdź do treści

Zakup nowego tonera

W życia każdego studenta przychodzi ten dzień w którym będzie musiał zabrać się za pisanie pracy licencjackiej. Kilka tygodni temu mając już wybrany temat ustalony z promotorem, przygotowany plan ramowy całej pracy usiadłem do biurka w celu napisania pierwszego rozdziału, który następnie miał zostać sprawdzony i zatwierdzony. 

Poszukiwania tonerów do drukarki canon

tonery canonPo około dwóch tygodniach pisania pierwszego rozdziału opisowego byłem gotowy aby go wydrukować i oddać promotorowi do sprawdzenia. Jednak w trakcie drukowania okazało się, że toner w mojej drukarce się wyczerpał i dalszy wydruk jest nie możliwy. Ostateczny termin oddania pierwszego rozdziału pracy zbliżał się nie ubłaganie dlatego postanowiłem jak najszybciej poszukać jak najtańsze tonery canon idealne na studencką kieszeń.  Wizyta we wszystkich możliwych sklepach w moim mieście nie przyniosła efektu. Z racji iż mam starszy model drukarki bardzo ciężko o dobór odpowiednich wkładów z tuszem. Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedni model w sklepie internetowym realizującym szybkie 24 godzinne wysyłki. Jeszcze tego samego dnia dokonałem zakupy tonera aby kolejnego dnia móc go odebrać z rąk kuriera. Toner udało się zamontować w drukarce bez najmniejszego problemu. Po przeprowadzeniu próbnego wydruku i upewnieniu się, że wszystko jest w porządku mogłem przystąpić do dodrukowania brakujących stron pierwszego rozdziału mojej pracy licencjackiej. Drukowanie poszło bardzo szybko i sprawnie a jakość wydruku była bardzo dobra. 

Podsumowując przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy związanej z pisaniem tekstów i ich późniejszego druku warto sprawdzić stan techniczny swojej drukarki i poziom naładowania tonerów z tuszami, ponieważ w trakcie drukowania tak jak w moim przypadku może zabraknąć tuszu w drukarce i kontynuowanie drukowania będzie nie możliwe.