Przejdź do treści

Zalety cienia holograficznego

  • przez

Doskonały makijaż nie musi się wcale cechować nakładaniem tony kosmetyków na naszą twarz. Już nie! W dzisiejszych czasach pełen makijaż możemy czasami wykonać nawet i dwoma, maksymalnie trzema kosmetykami dzięki ich uniwersalnej funkcji.

Wspaniały holograficzny cień do powiek

kolorowe cienie holograficzne do powiekNa rynku dostępnych jest naprawdę wiele rodzajów cieni. Niegdyś wielką sławą cieszyły się perłowe i błyszczące cienie, kilka lat temu jednak przyszła moda na matowe cienie do powiek za pomocą których mogliśmy także wykonać konturowanie. Często cienie te występowały także w bardziej płynnej formule choć ich aplikacja była nieco cięższa od standardowych, sypkich lub prasowanych cieni. Teraz jednak prawdziwy szał robią kolorowe cienie holograficzne do powiek. Znane są nie od dziś, jednakże dopiero niedawno kobiety doceniły ich wspaniałe możliwości. To co cechuje te cienie to przede wszystkim mocne napigmentowanie dzięki czemu wystarczy już odrobina cienia, aby wykonać cały makijaż oka. Cienia w liczbie pojedynczej! Dlatego, że cienie holograficzne, jak sama nazwa wskazuje, mienią się na różne kolory w zależności od światła jakie na nie pada. Najczęściej możemy spotkać się z zielonymi cieniami mieniącymi się na złoto lub na niebiesko, lub różowe z kontrastującymi drobinkami. Istnieją również takie cienie holograficzne które swoim wyglądem na powiece mogą przypominać kosmiczne kolory – dosłownie. Oczywiście cienie te możemy także kupić w paletce!

Jeśli zatem zależy nam na naprawdę spektakularnym makijażu, warto zakupić tego typu cienie. Wystarczy nałożyć jeden z nich na naszą powiekę ponieważ dzięki swoim kontrastującym drobinkom cienie te sprawiają wrażenie, jakbyśmy ich położyli co najmniej kilka! Nie musisz zatem znać się na makijażu i blendowaniu cieni, wystarczy że zaaplikujesz cień holograficzny i gotowe!